Son Dakika Haberleri: Caprice Gold Sahipleri Tapularını Törenle Aldı

Caprice Gold Sahipleri Tapularını Törenle Aldı

8 yıl önce

planlanan Caprice Gold Bayrampaşa'da 7 binden fazla devre mülk sahibi, törenle tapularını aldı."5 yılda kendini ödeyen, dünyanın en karlı yatırımı" olarak lanse edilen proje, gerek konsept, gerek inşaat ve gerekse de pazarlama açısından pek çok...

Caprice Gold Sahipleri Tapularını Törenle Aldı, System.String[]

Avrupa'nın en büyük kent oteli olarak bu yıl içinde hizmete açılması


planlanan Caprice Gold Bayrampaşa'da 7 binden fazla devre mülk sahibi, törenle tapularını aldı.


"5 yılda kendini ödeyen, dünyanın en karlı yatırımı" olarak lanse edilen proje, gerek konsept, gerek inşaat ve gerekse de pazarlama açısından pek çok dünyada ilklere öncülük eden Capice Gold'un tapu teslim töreni yapıldı.


Törende konuşan, JETPA Holding Yönetim Kurulu Başkanı Fadıl Akgündüz, "Caprice Gold ile dünya otelcilik ve turizm konseptinde dünyada ilkleri gerçekleştirdik" dedi. Gündüz, "İngiliz Broadway Malyan Firmasının projesini üstlendiği Caprice Gold kullanılan malzeme kalitesi ve inşaat teknolojisiyle, bittiğinde dünyanın en sağlam binası olacak. Ayrıca saray odalarının devre mülk biçiminde satışı ile, Caprice yine hem pazarlama ve satış, hem de yatırım anlamında birçok ilki beraberinde getiriyor. Vergisiz,


masrafsız, aidatsız kira geliri garantisi ile yatırımcıya herhangi


bir gayrimenkul yatırımından kat kat fazla avantajlı getiri sunan Caprice Gold, sadece büyük yatırımcılara değil, küçük yatırımcılara da ellerindeki nakiti en iyi biçimde değerlendirme seçenekleri sunmuş oldu" dedi.


7 binden fazla devre mülkün satışının gerçekleştiğini belirten Akgündüz şunları söyled, "320


milyon liradan fazla yatırım finansmanı da sağlanan Proje bittiğinde, Türkiye sadece Avrupa'nın en büyük kent oteline değil, ultra lüks bir saray olacak.


'Gezilmek için değil, yaşanmak için saray'


anlayışı ile inşaatı süren Caprice Gold, uluslararası düzeyde de ülkemizin gururu olmayı hedefliyor.


Caprice Gold, dünyada ilk kez, sadece oda ücretini ödeyen misafirine odanın yanı sıra, her biri ayrı ayrı fiyatlandırılan 1 otomobil ve 1 Saray hizmet paketini ücretsiz olarak sunacak. Böylece, sadece oda fiyatına, bir otelin sağlayabileceği tüm hizmetlerden ücretsiz olarak yararlanmış olunacak.


Törende konuşan Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, otelin zamanında bitirilmesi konusunda Akgündüz'den söz aldı. Aydıner, "Bu süre içerisinde Caprice Gold'e her zaman destek olacağız. imkanlarımızı esirgemeyeceğiz. Hizmet yapan herkese kapımız açık" diye konuştu.


KENDİSİNİ 5 YILDA GERİ ÖDEYEN DÜNYANIN EN KARLI YATIRIMI


Dünya Otelcilik tarihinde bir ilk olarak Caprice Gold Sarayı'nın her bir odasına ayrı tapu çıkarıldı ve bu tapuların her birinden 15'er günlük 24 adet müstakil devre mülk tapusu yapıldı. Aidat, bakım gideri ve emlak vergisi gibi hiç bir masraf ödemeyen saray odası sahibi, isterse odasını kendisi kullanacak, isterse tapuya şerh edilen ve euro bazında garanti edilen aylık net kirayı otel işletmesinden alacak.


Miras Hukuku ile nesilden nesile geçen ve süresi sonsuz bu Saray Odaları ile 1 yılda yatırımların değeri en az 2'ye katlandığı gibi, 5 Yılda da tam bir yatırım geri dönüşü sağlıyor. - İSTANBUL

Haber Yayın Tarihi: 29.01.2012 04:03 Kaynak: İHAİmamoğlu: İBB, Mehmetçik Kûtulamâre dizisine 25 milyon TL aktarmış
Talihsiz koca, karısının söylediklerine dayanamayıp kalp krizi geçirdi Olçok, Tamince kararından sonra Adalet Bakanlığına teşekkür etti