Caretta Yazılım'da %20'lik Büyüme - Son Dakika

Caretta Yazılım'da %20'lik Büyüme

06.01.2012 14:03
Caretta Yazılım'da %20'lik Büyüme, System.String[]

Caretta Yazılım 2011 yılında % 20'lik bir büyüme kaydetti

14 yıldır bilgi teknolojisi alanında yazılım üretimi, geliştirmesi ve bilgi işlem danışmanlığı hizmetleri konusunda hizmet veren teknoloji firması Caretta Yazılım ve Danışmanlık, 2011 yılını geçen seneye oranla % 20'lik bir büyüme ile 3,5 milyon TL olarak kapattı.

Konu ile ilgili açıklama yapan Caretta Yazılım ve Danışmanlık Şirketi Kurucu Ortağı Selçuk Kumbasar; "2011 yılı bilgi işlem sektörü ve şirketimiz açısından oldukça verimli bir yıl oldu. Caretta Yazılım ve Danışmanlık olarak yaklaşık 15 yıldır bilişim sektöründe hizmet veriyoruz. Özellikle bu yıl sağlık sektörü için geliştirmiş olduğumuz İlaç Takip Sistemi ile ilgili ülkemizin önde gelen firmaları ile çalıştık ve halen sistemi geliştirmeye devam ediyoruz. Firmalara sunduğumuz kaliteli hizmet ve getirdiğimiz tüm çözüm önerileri ile yaptığımız iş sayısını dolayısı ile müşteri portföyümüzü arttırdık. Yılı geçen seneye oranla %20 artışla kapatıyoruz.

2012 yılında da firmaların bu işe daha çok zaman ve bütçe ayıracaklarını düşünüyoruz. Yapılacak yeni yatırım ve geliştirilecek yazılımlarla birlikte sektörün 2012'de de büyümesini sürdüreceğini tahmin ediyoruz. Diğer yandan Türkiye'nin büyümesi ile kurulacak yeni firmaların bilgi işlem gereksinimleri de sektörün büyümesine yardımcı olacak. Bu büyümenin getireceği personel ihtiyacının da, Türkiye'nin demografik yapısının getirdiği genç nüfus oranıyla rahatlıkla karşılanabileceğini görüyoruz." şeklinde düşüncelerini dile getirdi.

Caretta Yazılım'da %20'lik Büyüme

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Caretta Yazılım'da %20'lik Büyüme - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Başakşehir'le karşılaşacak Leipzig'de Amadou Haidara koronavirüse yakalandı Ozan Tufan'ın Pelkas'la ilgili gafı sonrası F.Bahçe'nin yaptığı paylaşım büyük ses getirdi BM'nin yıllardır uygulamadığı kararı Azerbaycan ordusu uyguladı! Zengilan ve Horadiz kentleri işgalden kurtarıldı Durak dışında inmek isteyen yolcu, seyir halindeki otobüsün frenine bastı Gözü dönmüş cani, engelli kuzenini istismar ettikten sonra boğazını kesti Mastürbasyon davasında istediği karar çıkmayan koca, eşi ve kızından örnek verdi: Ya onlar görseydi ne olacaktı? Paşinyan'ın kızı Ermenileri delirtti: Hayallerimiz ve hedeflerimiz başarısız oldu Aşiret düğününde gelin ve damada 40 dakikada 1 milyon liralık takı