Son Dakika Haberleri: Gurbetçi Vatandaşın Çarpışan Arabaya Düşürdüğü Cüzdan Böyle Çalındı

Gurbetçi Vatandaşın Çarpışan Arabaya Düşürdüğü Cüzdan Böyle Çalındı

7 ay önce

Antalya'nın Manavgat ilçesinde gurbetçi vatandaşın lunaparkta bindiği çarpışan arabada düşürdüğü cüzdan, bir başka kişi tarafından çalındı. O anlar güvenlik kameralarına yansıdı.

Antalya'nın Manavgat ilçesinde lunaparkta çarpışan arabaya binen gurbetçi vatandaşın düşürdüğü cüzdan, bir başka kişi tarafından çalındı. Cüzdanın çalınma anı güvenlik kameralarınca kaydedildi.

CÜZDANI ÇALAN KİŞİ, EŞİNE BİLE BELLİ ETMEDİ

Almanya'dan eşi ve kızıyla birlikte Manavgat'a tatile gelen gurbetçi Hacı İbrahim Göksu, Herford Caddesi'ndeki lunaparkta çarpışan arabaya bindi. İndiğinde cüzdanının olmadığını gören Hacı İbrahim Göksu, tüm aramalarına rağmen sonuç alamayınca durumu lunapark görevlilerine anlattı. Lunaparkın güvenlik kameralarında Göksu'nun bindiği çarpışan arabada cüzdanını düşürdüğü, kendisinden sonra çarpışan arabaya binen bir kişinin cüzdanı yanındaki eşine bile fark ettirmeden önce ayaklarının arasına ardından da cebine koyduğu görüldü.

"KİMLİĞİMİ VE EHLİYETİMİ KARAKOLA ULAŞTIRMASINI RİCA EDİYORUM"

Cüzdanı alan kişi kısa sürede lunaparktan ayrıldı. Polis merkezine giderek şikayetçi olan Hacı İbrahim Göksu, cüzdanında 110 euro ve 400 lira bulunduğunu, en önemlisinin ise kimliği ve sürücü belgesinin olduğunu dile getirdi. Pazartesi günü Almanya'ya dönmesi gerektiğini belirten Göksu, "Ehliyetim ve kimliğim çok önemli. Türkiye'de ve Almanya'da sorun çıkmayabilir. Ne var ki yol üzerinde Bulgaristan'da sorun çıkarabilir. Ben cüzdanımı alan şahıstan kimliğimi ve ehliyetimi bir şekilde karakola ulaştırmasını rica ediyorum" dedi.


YORUMLAR


Türkiye'nin En Köklü Otobüs Firmalarından Olan Ulusoy İçin İflas Kararı Verildi Ayvacık'taki Deprem Anının En Net Görüntüsü Ortaya Çıktı! Büyük Panik Kamerada

Vatandaşın İhbarı ile Yabancı Tabelalar Tek Tek Söküldü