Son Dakika Haberleri: Çarşafa Bürünüp Gurbetçi Ailenin Otomobilini Soydular

Çarşafa Bürünüp Gurbetçi Ailenin Otomobilini Soydular

4 yıl önce

Tem Otoyolu'nun Sapanca geçişindeki Uzukum Berceste tesislerinde mola veren gurbetçi ailenin otomobilini soyan, tümü çarşaflı 2 kadın, bir erkek ve bir çocuk kısa sürede yakalandı.

Çarşafa Bürünüp Gurbetçi Ailenin Otomobilini Soydular, System.String[]
Tem Otoyolu'nun Sapanca geçişindeki Uzukum Berceste tesislerinde mola veren gurbetçi ailenin otomobilini soyan, tümü  çarşaflı 2 kadın, bir erkek ve bir çocuk kısa sürede yakalandı. 

Avusturya'dan tatil için memleketleri Sivas'a gitmek üzere yurda gelen Medine- Murat Dimez çifti, TEM Otoyolu'nun Uzunkum mevkisindeki Berceste tesislerinde mola verdi. Çift otomobillerini park edip tesise girdikten kısa süre sonra, kara çarşafa bürünmüş 4 kişi aracın çevresini bir süre kontrol edip daha sonra kapıyı açtı. İçerde bulunan çantayı alan kişiler kaçmaya çalışırken, olayı farkeden bir vatandaş bağırarak hırsızlığı haber verdi. Buradaki güvenlik görevlileri ile vatandaşlar kendilerini bekleyen otomobile doğru kaçmaya çalışan 4 kişiyi yakaladı. Otomobilin sürücüsü ise, suç ortaklarının yakalandığını görünce araçla kaçtı. 

Çağrılan polislere teslim edilen 4 kişinin Emrah Ürgün (20), Feriha Utkovan (25), Cemre Ateşgüneş (25), ve 15 yaşındaki T.Ş. (15) oldukları anlaşıldı. Şüphelilerin daha önceden karıştıkları benzer suçlar nedeniyle poliste çok sayıda kayıtlarının bulunduğu anlaşıldı. Bu arada çarşaflı hırsızların çaldıkları çantanın içinde ise sadece 100 TL olduğu ortaya çıktı. 

Poliste ifadeleri alındıktan sonra Sapanca Adliyesi'ne sevkedilen 4 kişiden Emrah Ürgün ve Cemre Ateşgüneş tutuklanarak Ferizli Cezaevi'ne gönderildi. Hırsızlık olayı tesislerin güvenlik kamerasınca da kaydedildi. - Sakarya
Haber Yayın Tarihi : 24.07.2015 10:15 Kaynak: DHAİşte Anket Şirketlerinin 23 Haziran İstanbul Seçimi Tahminleri Kaya Düşmesi Sonucu Yatalak Kalan Dağcı, 6,5 Yıl Sonra Ayağa Kalktı Eşi Evli Çıkınca Çocuklarını Karısının Kocasının Üzerine Yazdırdı