Çarşamba Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Acar, Güven Tazeledi - Son Dakika

Çarşamba Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Acar, Güven Tazeledi

23.01.2014 17:10
Çarşamba Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Acar, Güven Tazeledi, System.String[]

Çarşamba İlçesi Bakkallar ve Bayiler Odası başkanlık seçiminde mevcut başkan İsa Acar, tekrar seçilerek güven tazeledi.

Çarşamba İlçesi Bakkallar ve Bayiler Odası başkanlık seçiminde mevcut başkan İsa Acar, tekrar seçilerek güven tazeledi.

Çarşamba Halk Eğitimi Merkezi'nde üyelerin oy birliğiyle seçilen divan kurulunun ardından, düzenlenen seçimde mevcut başkan Acar yeniden göreve seçildi.

Oyların açıklanmasının ardından konuşma yapan Acar, yaşadıkları zorlukların sebebinin artık her mahallede, her cadde bulunan büyük alışveriş merkezleri olduğunu söyledi.

Küçük esnafın büyük alışveriş merkezleri ile mücadele etmesinin çok zor olduğunu belirten Acar, "Eğer bizler ailemizde küçük esnafların tercih edilmesini sağlarsak, komşularımızdan alışveriş yaparsak daha güçlü mücadele edeceğimize inanıyorum. Odamız üyelerimize kredi konusunda da aracı olarak elimizden geldiğince destek olmaya çalışıyoruz. BAĞ-KUR ve SSK ödemelerinde sorun yaşayan esnaflarımızın şubat ayında son defa yapılacak olan düzenlemeden yararlanmaları için başvuruda bulunmalarını öneriyoruz, bu düzenlemeden yararlanmak için başvuru tarihlerine dikkat etmeleri gerekir" dedi.

Acar, üyelerinin tüm sorunlarına yardımcı olmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi. - Samsun

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Çarşamba Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Acar, Güven Tazeledi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Emekli Yunan Amiral Andoniadis, Atina'nın tezlerini çürüttü: Oruç Reis herhangi bir ihlalde bulunmadı Ünlü şarkıcı Halsey saçlarını kazıttı! Yeni imajı herkesi şoke etti Bilim insanları, kafatasında yeni bir organ bulduklarını açıkladı Khabib Nurmagomedov, Mayweather dövüşmesi için teklif edilen 790 milyon lirayı reddetti İstanbul'da trafik denetimlerinde "uyuşturucu kiti" kullanılmaya başlandı Düğün konvoyu gibi süslenen 3 araçta 16 göçmen yakalandı Mastürbasyon davasında istediği karar çıkmayan koca, eşi ve kızından örnek verdi: Ya onlar görseydi ne olacaktı? Paşinyan'ın kızı Ermenileri delirtti: Hayallerimiz ve hedeflerimiz başarısız oldu