Son Dakika Haberleri: Çarşı'dan Başkan Tarhan'a Beşiktaş Forması

Çarşı'dan Başkan Tarhan'a Beşiktaş Forması

2 yıl önce

Beşiktaş Kadirli Çarşı Taraftar Grubu üyeleri Belediye Başkanı Ömer Tarhan'ı makamında ziyaret ederek "Kadirli Çarşı" yazılı Beşiktaş forması hediye etti.

Çarşı'dan Başkan Tarhan'a Beşiktaş Forması, System.String[]
Beşiktaş Kadirli Çarşı Taraftar Grubu üyeleri Belediye Başkanı Ömer Tarhan'ı makamında ziyaret ederek "Kadirli Çarşı" yazılı Beşiktaş forması hediye etti.

Ziyarette taraftarlar adına konuşan Tevfik Döver, daha önceden planladıkları ziyareti gerçekleştirdikleri için mutlu olduklarını belirterek, Tarhan'a teşekkür etti.


Başkan Tarhan'ın sporu ve sporcuyu seven birisi olduğunu ifade eden Döver, "Biz Beşiktaş Kadirli Çarşı Taraftarlar Grubu olarak Kadirlimizin adını her yerde duyurmak istiyoruz. Bu yönde ziyaretlerimiz ve çalışmalarımız devam edecek. Beşiktaş spor kulübü bir vefa kulübüdür. Sayın Belediye Başkanımız Ömer Tarhan'a çalışmalarında başarılar diliyoruz." dedi.


Tarhan da ziyaretten dolayı memnuniyetini ifade ederek, Kadirli Çarşı Taraftarlar Grubu'na teşekkür etti.

Kendisinin Galatasaray taraftarı olduğunu belirten Tarhan, "Kadirli Çarşı Taraftarlar Grubu'na ziyaretinden ve birbirinden güzel hediyelerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Spora ve sporcuya destek veren herkese teşekkürler." diye konuştu.Oyuncu Yalçın Dümer: Cumhurbaşkanı Erdoğan 'Evliliğiniz 6 Ayda Biter' Dedi, Öyle de Oldu Zengin Olma Hayali Kuran Defineciler, Kendilerini Patlattı

Müge Anlı ile Tatlı Sert Programında Gündeme Gelen Lise Öğrencisi Cinayetinin Detayları Ağızları Açık Bıraktı