Cartoon Network Türkiye 10 Yaşında - Son Dakika

Cartoon Network Türkiye 10 Yaşında

3 yıl önce

Cartoon Network'ün 10. Yaşına Özel 2008'den 2018'e En Sevilen Çizgi Filmler ve Özlenen Karakterler Ocak Ayı Boyunca Ekranda Olacak.

Cartoon Network Türkiye 10 Yaşında, System.String[]

Samuray Jack, Johnny Bravo, Sincap Çocuk, Dexter'ın Laboratuvarı ve daha birçok Cartoon Network efsanesi 10 yıl önceki bölümleriyle hayranlarıyla buluşuyor. Cartoon Network'ün 2008'den 2018'e en sevilen, klasikleşmiş yapımları 10. Yıla özel muhteşem bir doğum günü kuşağı ile 2 – 28 Ocak tarihleri arasında tam 1 ay boyunca ekranda olacak. 28 Ocak'ta ise hem küçükler hem de yetişkinler ekran başına… Cartoon Network; tam 10 yıl önce ekrana "merhaba" dediği yayın akışı ile izleyenlerin karşısında olacak.

Cartoon Network ekranda 10. yılını muhteşem bir doğum günü kuşağı ile kutluyor. Sevilen çocuk kanalının 10. Yılına özel hazırladığı nostaljik doğum günü kuşağında, 2008'den bu yana en sevilen çizgi filmler, özlenen karakterler ve eğlenceli oyunlar gibi birçok içerik yer alacak. Samuray Jack'den Kulak Jack ve Johnny Bravo'ya, Foster'ın Hayali Dostlar Mekanı'ndan Dexter'ın Laboratuvarı, Sincap Çocuk, Juniper Lee ve Kamp Lazlo'ya en sevilen karakterlerin en keyifli bölümleri Cartoon Network 10. Yıl Doğum Günü Kuşağı'nda sizleri bekliyor.

Cartoon Network klasiklerinin yer aldığı 10. Yıl Özel Doğum Günü Kuşağı; 2 – 28 Ocak tarihleri arasında hafta içi her gün 14:00 - 15:00 saatleri arasında Cartoon Network ekranlarında olacak.

Doğum günü 28 Ocak'ta ise Cartoon Network izleyicilerini çok özel ve heyecanlı bir sürpriz daha bekliyor. Cartoon Network, 2008 yılının 28 Ocak günü ekrana "merhaba" dediği yayın akışı ile izleyicilerin karşısında olacak. Hem küçüklerin hem de nostalji yapıp 10 yıl öncesine dönmek isteyen yetişkinlerin keyifle izleyeceği bu özel yayın akışını sakın kaçırmayın.

Haber Yayın Tarihi: 05.01.2018 01:41 Kaynak: BültenlerSon Dakika

Son dakika: Erdoğan, FOX TV muhabirinin sorusuna çok kızdı: Önce yalan haber yapmamayı öğrenin
CHP'li Salıcı, CNN Türk muhabirinin sorusuna kızdı: Erdoğan'a sorabiliyor musun? Son Dakika: Rusya; Türkiye, Almanya ve Fransa ile Suriye zirvesi yapmayı düşünmüyor