Son Dakika Haberleri: Casıo G-Shock'dan Extreme Hareket

Casıo G-Shock'dan Extreme Hareket

4 yıl önce

Extreme tutkunu Hayko Cepkin, maceraperest Casıo G-Shock ile bir araya geliyor.

Casıo G-Shock'dan Extreme Hareket, System.String[]

Dünyanın en iyi saat markalarından biri olan CASIO, dayanıklı ve dinamik özelliklerinin yanı sıra, müziğin enerjisini de içinde barındıran modeli 'G-SHOCK' için  Türkiye'nin sıra dışı müzisyeni HAYKO CEPKİN ile bir araya geldi!

HAYKO CEPKİN, CASIO G-SHOCK RUHUNUN TEMSİLCİSİ OLDU!

Yurt dışında da  Eminem,  Kesha gibi başarılı ve sevilen ünlü isimlerle bir araya gelen CASIO G-SHOCK, 2013 yılı marka elçiliği için HAYKO CEPKİN ile anlaştı. CASIO G-SHOCK saatlerinin marka elçisi ve bu extreme ruhun temsilcisi olan HAYKO CEPKİN, yapmış olduğu albümler, sahneye taşıdığı hikayeler,  Türkiye'de hiç görülmemiş sahne performansları, şarkı sözlerindeki derinlik ile ilk albümünden beri her zaman kendisinden söz ettiriyor.

CASIO G-SHOCK saatlerinin marka elçisi HAYKO CEPKİN'in de yer aldığı yeni bir ödüllü  Facebook uygulaması tasarlandı. CASIO G-SHOCK, ödüllü  Facebook uygulaması "Shock Team" için, http://on.fb.me/17jdGWU linkini takip edebilirsiniz.

CASIO G-SHOCK Saatleri'nin marka elçiliğini üstlenen HAYKO CEPKİN, önümüzdeki günlerde vereceği konserlerle gençleri yine kendisine hayran bırakacak…


CHP'li Gürsel Erol: PKK Benim Hakkımda İnfaz Kararı Almış İsrail'den Türkiye ve Erdoğan'a Küstah Tehdit
DEAŞ'ın Kaçırarak Köle Yaptığı Ezidi Kadın Yaşadığı Dehşeti Anlattı