Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Casper'dan 3g'li Nirvana Tablet! - Son Dakika

Casper'dan 3g'li Nirvana Tablet!

Casper'ın 3G'li yeni tableti ile interneti gittiğiniz her yere götürün! İşte detaylar, fiyat...

Casper\'dan 3g\'li Nirvana Tablet!
03.01.2012 - 14:00,

Çoklu dokunmatik ve hassas 10 inç ekranıyla bilgisayar kullanıcılarının hayata farklı bir pencereden bakmalarını sağlayacak Nirvana Tablet, güçlü donanım ve 3G özelliği ile kullanıcılara her yerde internet erişimi sunuyor. Çift çekirdekli işlemcisi ile, birden fazla uygulamayı çalıştırabilen Casper Nirvana Tablet 5 parmak Multi Touch özelliği ile sadece dokunuşlarla tüm uygulamaları yönetmenin keyfini yaşatıyor.

Tüm e-posta sağlayıcıları ile birlikte çalışabilen Nirvana Tablet ile büyük sanal ekran klavyesini kullanarak e-postalarınızı kolayca oluşturabilirsiniz. Dikey ve yatay kullanım seçeneği ile dokümanlarınızı yatay ve dikey olarak okuma imkanı veren Nirvana Tablet ile ayrıca web sayfalarını ve fotoğraflarınızı parmaklarınızın arasında küçültebilir ya da büyütebilirsiniz. Casper Nirvana Tablet'te bulunan Adobe® Flash Player desteği ile internette rahatlıkla dolaşabilir ve flash destekli uygulamaları kullanabilirsiniz.

Casper Nirvana Tablet'te biri önde, biri arkada olmak üzere konumlanan 5 MP kamera ile HD kalitesinde (720P) görüntü sevdiklerinizin fotoğraflarını ve videolarını sosyal medyada paylaşabilir, ön taraftaki 2 MP kamera ile instant messenger uygulamaları üzerinden görüşme yapabilirsiniz. Casper Nirvana Tablet KDV dahil 669 dolar fiyatı ve 1.39 TL sabit kur avantajıyla Casper satış noktalarında bulunabiliyor.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Bilgi için: Casper

Telefon: (216) 528 66 66

Kaynak: Chip.com.tr

Son Dakika Teknoloji Casper'dan 3g'li Nirvana Tablet! - Son Dakika


Advertisement