Çatalca Belediyesi Yılın İlk Meclisini Yaptı - Son Dakika

Çatalca Belediyesi Yılın İlk Meclisini Yaptı

03.01.2012 14:21
Çatalca Belediyesi Yılın İlk Meclisini Yaptı

Çatalca Belediyesi Meclisinin 2012 yılındaki ilk toplantısı önceki gün yapıldı.

18 gündem maddesinin görüşüldüğü meclis toplantısında 8, 9, 10, 11, 12 ve 13 numaralı gündem maddeleri oy birliği ile İmar Komisyonuna havale edildi. Gündemin 3. maddesinde ise Denetim Komisyonu üyeliği için gizli oylama yapıldı. Oylama sonucunda Ahmet Doğruel, Eser Gür, Raşit Erbil, Ali Erarslan ve İsmail Sevinç denetim komisyonu üyeliğine seçildi. Meclis toplantısının diğer gündem maddeleri de oy birliği ile kabul edildi.

Gündemin son maddesi ise İTO Çok Programlı Lisesi önündeki caddenin isminin değiştirilmesiydi. Bilindiği üzere geçtiğimiz günlerde vefat ederek, binleri yasa boğan İTO Çok Programlı Lisesi Müdür Başyardımcısı Öğretmen Nevzat Tekin'in isminin yaşatılması için ismi Erler Caddesi olarak kullanılan caddenin Ziya Altınoğlu Stadyumundan, Şair Necmettin Halil Onan Bulvarına kadar olan kısmının Öğretmen Nevzat Tekin olarak değiştirilmesi için oylama yapıldı. Bu gündem maddesi de oy birliği ile kabul edildi ve cadde, sokak isimlerinin değiştirilmesi hakkındaki kanunlar gereği İBB Meclisine gönderildi.

Çatalca Belediyesi Yılın İlk Meclisini Yaptı

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Çatalca Belediyesi Yılın İlk Meclisini Yaptı - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Üniversite öğrencisini satırla öldüren aşçı tutuklandı 18:07 Üniversite öğrencisini satırla öldüren aşçı tutuklandı
18 yaşındaki genç, eğitim gördüğü Üniversitede intihar etti 17:15 18 yaşındaki genç, eğitim gördüğü Üniversitede intihar etti Birlikte yaşadığı hamile sevgilisini öldürmüştü! Kendisini 15:46 Birlikte yaşadığı hamile sevgilisini öldürmüştü! Kendisini "Bebek senden değil" dedi, diye savundu! Meclis'teki kavga, Soylu'nun Sezgin Baran Korkmaz'ın uçağına bindiği karenin gösterilmesiyle başladı 15:40 Meclis'teki kavga, Soylu'nun Sezgin Baran Korkmaz'ın uçağına bindiği karenin gösterilmesiyle başladı Pakistan'da tepki çeken ceza: Hırsızlık yaptıkları düşünüldü, 4 kadın sokak ortasında çırılçıplak dövüldü 15:19 Pakistan'da tepki çeken ceza: Hırsızlık yaptıkları düşünüldü, 4 kadın sokak ortasında çırılçıplak dövüldü TBMM'de yumruklu kavga! Milletvekilleri birbirine girdi! Oturuma ara verildi 13:07 TBMM'de yumruklu kavga! Milletvekilleri birbirine girdi! Oturuma ara verildi Olaf Scholz, ilk turda başbakan seçildi 12:35 Olaf Scholz, ilk turda başbakan seçildi Şanlıurfa'da, jandarmadan kaçan araçta başından vurulmuş annenin cansız bedeni bulundu! 12:00 Şanlıurfa'da, jandarmadan kaçan araçta başından vurulmuş annenin cansız bedeni bulundu!
Advertisement