Çatalca Belediyesi Yılın İlk Meclisini Yaptı - Son Dakika

Çatalca Belediyesi Yılın İlk Meclisini Yaptı

03.01.2012 14:21
Çatalca Belediyesi Yılın İlk Meclisini Yaptı, System.String[]

Çatalca Belediyesi Meclisinin 2012 yılındaki ilk toplantısı önceki gün yapıldı.

18 gündem maddesinin görüşüldüğü meclis toplantısında 8, 9, 10, 11, 12 ve 13 numaralı gündem maddeleri oy birliği ile İmar Komisyonuna havale edildi. Gündemin 3. maddesinde ise Denetim Komisyonu üyeliği için gizli oylama yapıldı. Oylama sonucunda Ahmet Doğruel, Eser Gür, Raşit Erbil, Ali Erarslan ve İsmail Sevinç denetim komisyonu üyeliğine seçildi. Meclis toplantısının diğer gündem maddeleri de oy birliği ile kabul edildi.

Gündemin son maddesi ise İTO Çok Programlı Lisesi önündeki caddenin isminin değiştirilmesiydi. Bilindiği üzere geçtiğimiz günlerde vefat ederek, binleri yasa boğan İTO Çok Programlı Lisesi Müdür Başyardımcısı Öğretmen Nevzat Tekin'in isminin yaşatılması için ismi Erler Caddesi olarak kullanılan caddenin Ziya Altınoğlu Stadyumundan, Şair Necmettin Halil Onan Bulvarına kadar olan kısmının Öğretmen Nevzat Tekin olarak değiştirilmesi için oylama yapıldı. Bu gündem maddesi de oy birliği ile kabul edildi ve cadde, sokak isimlerinin değiştirilmesi hakkındaki kanunlar gereği İBB Meclisine gönderildi.

Çatalca Belediyesi Yılın İlk Meclisini Yaptı

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Çatalca Belediyesi Yılın İlk Meclisini Yaptı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Enkaz altında kalan gencin ekiplere "Abi sen gitme" deyişi yürekleri dağladı Enkaz altındaki küçük kızın kurtarılma anı kameralara yansıdı! Babasının sözleri herkesi duygulandırdı Yakınları, Kulalı anne-kızın enkaz altında olduğunu sosyal medya hesaplarından paylaştı İzmir Tabip Odası Genel Sekreteri'nin eşi ve 2 çocuğu, depremde enkaz altında kalarak yaşamını yitirdi Pakdemirli'nin enkaz altında konuştuğu Buse ile ilgili güzel haberi Bakan Gül verdi: Şu anda kızımız çıkartılıyor Prof. Dr. Ahmet Ercan'ın "Depremde yoksullar ölür, zenginler ölmez" sözleri sosyal medyada gündem oldu Tekerlekli sandalyedeki vatandaş, deniz yükseldiği sırada boğularak hayatını kaybetti Son Dakika: İzmir'de meydana gelen 6,6 büyüklüğündeki depremde ölü sayısı 17'ye, yaralı sayısı 709'a yükseldi