Catherine Zeta Jones'un Dönüşü Muhteşem Oldu - Son Dakika

Catherine Zeta Jones'un Dönüşü Muhteşem Oldu

28.01.2016 14:34

Bir süredir fazla ortalarda görünmeyen ünlü oyuncu Catherine Zeta Jones, başrollerinden birini üstlendiği Dad's Army adlı filmin galasında kırmızı halıya damga vurdu.

Catherine Zeta Jones, Dad's Army (Babanın Ordusu) filmin, Londra'da yapılan galasına ünlü tasarımcı Elie Saab'ın imzasını taşıyan mavi bir gece kıyafetiyle katıldı.

YAĞMURDAN ŞEMSİYEYLE KORUNDU

Yağmurun ve rüzgarın hiç durmadığı kırmızı halı geçişi sırasında, 46 yaşındaki oyuncuyu şemsiye tutan bir görevli ıslanmaktan korudu.

Aynı isimle yayınlanan bir TV dizisinden uyarlanan Dad's Army'de Zeta- Jones ile birlikte Toby Jones, Tom Courtenay, Michael Gambon, Blake Harrison da rol alıyor.

5 ŞUBAT'TA GÖSTERİME GİRECEK

Oliver Parker'ın yönettiği komedi türündeki film, seyirciyi 1944 yılına götürüyor. Bir müfrezeye röportaj yapmak için gönderilen güzel bir kadın gazetecinin öyküsünü anlatan Dad's Army, tüm dünyada 5 Şubat'ta gösterime girecek.

Michael Douglas ile evli olan Catherine Zeta Jones iki çocuk annesi.

Catherine Zeta Jones'un Dönüşü Muhteşem Oldu

Son Dakika Magazin Catherine Zeta Jones'un Dönüşü Muhteşem Oldu - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

FIFA ve kıta federasyonları, Avrupa Süper Ligi'ne katılan takımları tüm turnuvalardan men edecek Merkez Bankası rezervleri bir haftada 2,5 milyar dolar azaldı Bulgaristan'daki taşkın Edirne'ye su maymunlarını getirdi Yunanistan Parlamentosu Üyesi Velopoulos: Tek kurşun dahi atamadan Ege'nin yarısını Türklere kaybedeceğiz Hazır döner paketleyen iki çalışanın çekip paylaştığı videoya tepki yağıyor Sevgilisi ölünce hastanede kendisini vuran Derman'ın son sözü: Bana yardım et Simpsonlar yine gündemde! Kamala Harris'in yemin törenindeki kıyafetini 20 yıl önceden bildiler Hindistan'da bulunan dünyanın en büyük aşı üretim tesisinde yangın çıktı