Son Dakika Haberleri: Çavdarhisar Protokolü Ankara'da

Çavdarhisar Protokolü Ankara'da

6 gün önce

Çavdarhisar Kaymakamı Kadir Yurdagül, Belediye Başkanı Halil Başer ve AK Parti İlçe Başkanı Tuncay Demirel, Ankara ziyaretinde Kütahya Milletvekilleri ve Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürü Yalçın Kurt’u ziyaret ettiler.

Çavdarhisar Protokolü Ankara'da, System.String[]
 Çavdarhisar Kaymakamı Kadir Yurdagül, Belediye Başkanı Halil Başer ve AK Parti İlçe Başkanı Tuncay Demirel, Ankara ziyaretinde Kütahya Milletvekilleri ve Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürü Yalçın Kurt'u ziyaret ettiler.

Ziyaret sonrası açıklamada bulunan Çavdarhisar Belediye Başkanı Halil Başer, "Kaymakamımız ve ilçe Başkanımızla birlikte Kütahya Milletvekillerimizi ve Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürü Yalçın Kurt'u makamlarında ziyaret ettik. Ziyaretlerimizde Aizanoi Antik Kenti'nde yapılacak projeleri ve Çavdarhisar için yapılacak yatırımları konuştuk. Milletvekillerimiz ve Genel Müdürümüz her zaman yanımızda olduklarını ve Çavdarhisar turizminin dünyaya duyurulması için gayret edeceklerini söylediler. Kendilerine teşekkür ediyorum" diye konuştu. (YD-EFE) - KÜTAHYARusya'dan Ankara ve Şam'a Afrin Çağrısı: Diyalog Yoluyla Çözülebilir İnternet Trendleri Şaşırtmaya Devam Ediyor! Yeni Moda Balık Kuyruğu Kaşlar

Son Dakika! Esad Rejimine Bağlı Güçler Afrin'e Girmeye Başladı Son Dakika! Afrin'e Giren Esad Güçleri Türkiye Tarafından Vuruldu!