Çavuşoğlu, AK Parti'ye Katılanların Rozetini Taktı - Son Dakika

Çavuşoğlu, AK Parti'ye Katılanların Rozetini Taktı

08.10.2015 23:20

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Burdur'da AK Parti'ye katılım- Çavuşoğlu Burdur'da AK Parti'ye katılanların rozetini taktı- Çavuşoğlu'nun konuşması- Nihat Kaya'nın konuşması Burdur'da AK Parti'ye katılım- Burdur'un Yeşilova ilçesinde eski MHP Yeşilova İlçe Başkanı Mercan ve eski ÖDP Yeşilova İlçe Başkanı Kaya, AK Parti'ye katıldı- Mercan ve Kaya'ya rozetlerini, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çavuşoğlu taktı Burdur'un Yeşilova ilçesinde eski MHP Yeşilova İlçe Başkanı Necati Mercan ve eski ÖDP Yeşilova İlçe Başkanı Nihat Kaya, AK Parti'ye katıldı.

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Burdur'da AK Parti'ye katılım- Çavuşoğlu Burdur'da AK Parti'ye katılanların rozetini taktı- Çavuşoğlu'nun konuşması- Nihat Kaya'nın konuşması Burdur'da AK Parti'ye katılım- Burdur'un Yeşilova ilçesinde eski MHP Yeşilova İlçe Başkanı Mercan ve eski ÖDP Yeşilova İlçe Başkanı Kaya, AK Parti'ye katıldı- Mercan ve Kaya'ya rozetlerini, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çavuşoğlu taktı Burdur'un Yeşilova ilçesinde eski MHP Yeşilova İlçe Başkanı Necati Mercan ve eski ÖDP Yeşilova İlçe Başkanı Nihat Kaya, AK Parti'ye katıldı.AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Çavuşoğlu, Burdur ziyareti kapsamında Tefenni, Karamanlı ve Yeşilova ilçelerini gezdi. Çavuşoğlu'nun Yeşilova ilçesi ziyareti sırasında eski MHP Yeşilova İlçe Başkanı Mercan ve eski ÖDP Yeşilova İlçe Başkanı Kaya, AK Parti'ye katıldı. Mercan ve Kaya'ya rozetlerini AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çavuşoğlu taktı. Çavuşoğlu, burada yaptığı konuşmada, Türkiye'nin gerçek sosyal demokrat partisinin AK Parti olduğunu söyledi.Partisinin sosyal politikalarıyla bugüne kadar Türkiye'nin tek gerçek, sosyal demokrat partisi olduğunu belirten Çavuşoğlu, şöyle konuştu: "Türkiye'de gerçekçi milliyetçi tek parti de AK Parti'dir. Seçimlerde ne olduğunu gördük. İşte o yüzden muhafazakar kardeşlerimiz de AK Parti saflarına geçiyor. Kim gibi, rahmetli Başbuğ Alparslan Türkeş'in oğlu Yıldırım Tuğrul Türkeş gibi. Gerçek milliyetçilik zor günlerde elini taşın altına koyabilmektir. Koyabildiler mi, sözde milliyetçiler... Bahçeli koyabildi mi? "AK Parti'ye geçen eski ÖDP Yeşilova İlçe Başkanı Nihat Kaya da "Aklımıza zincir, ruhumuza beton döktürme zamanı değil" diyerek, şöyle devam etti: "Kesinlikle bu partiler arası bir yarış da değil. CHP üyeleri de bizim kardeşimiz, MHP'liler de kardeşimiz. Bu seçim Almanya, İngiliz, Rus, İran dış ülkelere karşı bir mücadele savaşıdır. Bağımsızlığımız tamamlanmamıştır. Ben 2011'de gönül verdim ama düşüncelerimin ve çevremin etkisiyle sakin kaldım. 10 Ağustos 2014'te yıldızımı koydum Cumhurbaşkanlığına. Gönüllü, anamın ak sütü gibi helal olsun."Mercan ise doğru bulduğu için AK Parti'de olduğunu belirterek, "Bunun için bir şey söylemeye gerek yok" dedi.

Çavuşoğlu, AK Parti'ye Katılanların Rozetini Taktı
Çavuşoğlu, AK Parti'ye Katılanların Rozetini Taktı
Çavuşoğlu, AK Parti'ye Katılanların Rozetini Taktı
Çavuşoğlu, AK Parti'ye Katılanların Rozetini Taktı

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Çavuşoğlu, AK Parti'ye Katılanların Rozetini Taktı - Son Dakika


Son Dakika

Kısıtlamaya uymayan kardeşler terör estirdi: 3 polis yaralı Ellen Page transeksüel olduğunu açıkladı, Elliot ismini aldı Emre Bol'dan Diagne'yle ilgili çirkin yorum: Ülkesinde timsah yiyordu, Türkiye'de topçu oldu Yeni pozlarını paylaşan Hadise'ye beğeni üstüne beğeni yağdı Koronadan daha tehlikeli! Biyoteröristler, virüsler üzerinde çalışan biyologların bilgisayarlarına saldırı gerçekleştirebilir "Millet İttifakı'nın çatı adayı kim olsun?" anketinde ilk iki sırada İmamoğlu ve Yavaş var Yasak aşkın ortaya çıkmaması için ölen sevgilisini giydirip kapı önüne bıraktı Müge Anlı dehşete düştü! Anne, 6 aylık bebeğini tandırda diğerini de boğarak öldürdü