Çaycıların Müşteri Kavgası1 Yaralı - Son Dakika

Çaycıların Müşteri Kavgası1 Yaralı

15.02.2012 16:44
Çaycıların Müşteri Kavgası1 Yaralı

Hakan KAYAKonya, (DHA) - Konya'da bir iş merkezindeki çay ocağında garson olarak çalışan 15 yaşındaki H.T., iddiaya göre diğer çay ocağının sahibi 42 yaşındaki Mustafa Bilimli'ye, 'benim bölgemde çay satma' diyerek bıçakla yaraladı.

Hakan KAYA Konya, (DHA) - Konya'da bir iş merkezindeki çay ocağında garson olarak çalışan 15 yaşındaki H.T., iddiaya göre diğer çay ocağının sahibi 42 yaşındaki Mustafa Bilimli'ye, 'benim bölgemde çay satma' diyerek bıçakla yaraladı.

Olay, bugün saat 11.30 sıralarında merkez Selçuklu İlçesi Babalık Mahallesi'nde bulunan bir iş merkezinde meydana geldi. İş merkezindeki çay ocağında çalışan H.T., diğer çay ocağının sahibi Mustafa Bilimli ile karşılaştı. H.T., iddiaya göre Bilimli'ye, "Burası benim bölgem. Beim bölgemde çay satma. Sen dışarıya servis ediyorsun. Ben içeriye"dedi. Bunun üzerine çıkan tartışmanın kavgaya dönüşmesi sonucu H.T., Bilimli'yi sol bacağından bıçakladı. Kanlar içinde yere yığılan Bilimli, çağrılan ambulansla Konya Numune Hastanesi'ne kaldırıldı. H.T. de polis tarafından gözaltına alındı.

(Tür: Yurt)

Kaynak: DHA
Konya'da bir evden 5 kamyon çöp çıktı Konya'da bir evden 5 kamyon çöp çıktı Konya'da yol uygulamasında yakalanan hırsızlık şüphelisi tutuklandı Konya'da yol uygulamasında yakalanan hırsızlık şüphelisi tutuklandı Çöp evde bulunan çocuğun annesinin ifadesi 'pes' dedirtti: 'Hava almaya çıkmıştım, bu şekilde sonuçlanacağını bilemedim' Çöp evde bulunan çocuğun annesinin ifadesi 'pes' dedirtti: 'Hava almaya çıkmıştım, bu şekilde sonuçlanacağını bilemedim'

Son Dakika Güncel Çaycıların Müşteri Kavgası1 Yaralı - Son Dakika


Advertisement