Çaycuma Belediyesi Karla Mücadele Çalışmaları - Son Dakika

Çaycuma Belediyesi Karla Mücadele Çalışmaları

19.01.2012 18:21
Çaycuma Belediyesi Karla Mücadele Çalışmaları, System.String[]

Çaycuma Belediye Başkanı Mithat Gülşen, belediye ekiplerinin karla mücadele çalışmalarının devam ettiğini bildirdi.

Çaycuma Belediye Başkanı Mithat Gülşen, belediye ekiplerinin karla mücadele çalışmalarının devam ettiğini bildirdi.

Gülşen, gazetecilere yaptığı açıklamada, ilçe merkezinde belediye ekiplerinin 24 saat aralıksız çalışmalarını sürdürdüğünü söyledi.

Kent merkezinde su ve elektrik sıkıntısının olmadığını belirten Gülşen, şöyle konuştu:

"Belediye ekiplerimizin başlattığı tuzlama ve iş makineleri ile kar temizleme çalışmaları sürüyor. Buzlanma olan bölgelerde her gün düzenli olarak sabaha kadar tuzlama çalışması yapılıyor. Tuzlama çalışmasının yanında şehrin ana arterlerinde yol temizleme çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bugün ise köylü ve sebze, meyve pazarı alanlarını temizledik. Ara sokaklarda da kar temizleme çalışmasına başladık. Ekiplerimiz 24 saat görev başındadır."

- ZONGULDAK

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Çaycuma Belediyesi Karla Mücadele Çalışmaları - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Erzurumspor Başkanı Hüseyin Üneş, koronavirüse yakalandı Son Dakika: Ankaragücü-Hatayspor maçı ileri bir tarihe ertelendi SİHA'lara direnemeyen Ermenistan'dan PKK taktiği! Hedef şaşırtmak için mevzilere cansız manken yerleştirdiler Mourinho, Gareth Bale'ın adını duyunca küplere bindi: Artık yeter "Saplantılı" aşığı tarafından katledilen Hazal Tektaş'ın son görüntüleri ortaya çıktı Manisa'da yaşayan emekli vatandaş, evine gelen 3.944 liralık doğal gaz faturasıyla hayatının şokunu yaşadı 2019'da yılın yatı seçilmişti! Bodrum'a demir atan yüzen saraya 450 bin TL'lik yakıt alındı 8 aylık kızı 7. kez ameliyat olan Sinan Özen, son durumu anlattı: Mecalimiz kalmadı