Çayırova'da "Giymiyorsan Giydir" Kampanyası - Son Dakika

Çayırova'da "Giymiyorsan Giydir" Kampanyası

18.01.2012 15:01
Çayırova'da

"Giymiyorsan giydir" kampanyası kapsamında 2 bin ihtiyaç sahibine giysi yardımı yapıldı.

Çayırova Belediyesince geçen yıl başlatılan

"Giymiyorsan giydir" kampanyası kapsamında 2 bin ihtiyaç sahibine giysi yardımı yapıldı.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamada, belediye ve vatandaş arasındaki dayanışmayı arttırmak ve ihtiyaç sahibi insanlara yardımcı olmak için çalışmaların devam ettiği belirtildi.

Bu kapsamda geçen yıl Mayıs ayında "Giymiyorsan giydir" kampanyasının başlatıldığı ve Toplum Destek Mağazası'nın kurulduğu hatırlatılan açıklamada, vatandaşların giymedikleri giysileri mağazaya bağışlamasıyla 8 ayda 2 bin kişiye giysi yardımının yapıldığı kaydedildi.

Açıklamada 2012 yılı içerisinde 4 bin ihtiyaç sahibine ulaşılmasının hedeflendiği bildirildi.

- KOCAELİ

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Çayırova'da 'Giymiyorsan Giydir' Kampanyası - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Charlie Hebdo'dan yine çirkin provokasyon! Erdoğan üzerinden Peygamberimizi ve İslam'ı hedef aldılar Messi ile kriz yaşayan Barcelona Başkanı Bartomeu istifa etti Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Putin telefonda görüştü! Dağlık Karabağ'daki son durum ele alındı Salgın nedeniyle Sakarya'daki tüm hastanelerde acil olmayan ameliyatlar durduruldu Freni patlayan araç uçuruma yuvarlandı! 1 kişi hayatını kaybetti Ermenistan ordusunun Berde'deki roketli saldırısında yaralanan siviller korku dolu anları anlattı Ayrıldığı nişanlısı, Büşra ile annesini öldürdü Karşılıklı boykot uygulayan Türkiye ve Fransa'nın ekonomik ilişkileri ne boyutta? Dikkat çeken rakamlar