Çaykur Rizespor ile sözleşme imzalayan Sumudica'nın Galatasaray sözleri şaşırttı - Son Dakika

Çaykur Rizespor ile sözleşme imzalayan Sumudica'nın Galatasaray sözleri şaşırttı

25.01.2021 17:26

Süper Lig ekiplerinden Çaykur Rizespor, Rumen teknik direktör Marius Sumudica ile 1,5 yıllığına anlaşmaya vardı. Gaziantep'ten ayrıldıktan sonra Türkiye'den 3 teklif aldığını belirten Sumudica'nın "Galatasaray'dan teklif almadım, henüz o seviyede değilim" ifadesi dikkat çekti.

Gaziantep FK'dan ayrılan Rumen teknik direktör Marius Sumudica adım adım Çaykur Rizespor'un başına geçiyor. Karadeniz ekibi, 49 yaşındaki teknik direktör ile 1,5 yıllık sözleşme imzaladığını duyurdu.

Marius Sumudica, haftasonu Çaykur Rizespor'un Başakşehir ile 1-1 berabere kaldığı maç sonrası yaptığı açıklamada, "Gaziantep'ten ayrıldıktan sonra Türkiye'den 3 teklif aldım ancak Rize'yi tercih ettim. Karadeniz'de, istikrarlı bir kulüp. Boldrin ile konuştum ve tüm bilgileri aldım. Takımı tamamen biliyorum, yoksa gitmezdim. Yine de Başakşehir'den 1 puan almamızı beklemiyordum" ifadelerini kullanmıştı.

GALATASARAY'LA İLGİLİ AÇIKLAMALARI

Transferiyle ilgili de konuşan Sumudica, " Galatasaray'dan teklif almadım, henüz o seviyede değilim. Arabistan'dan gelen teklifi reddettiğim doğru değil, Gaziantep yanlış anladı. Arabistan'dan şimdi değil, sürekli isteniyorum ama Türkiye'yi seçtim, Türkiye'yi seviyorum, Türkiye'de futbolun yaşanma şeklini seviyorum. Para benim için ilk öncelik değil" dedi.

Çaykur Rizespor ile sözleşme imzalayan Sumudica'nın Galatasaray sözleri şaşırttı

Son Dakika Spor Çaykur Rizespor ile sözleşme imzalayan Sumudica'nın Galatasaray sözleri şaşırttı - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Vatandaş indirim beklerken yağ firmaları aynı filmi başa sararak gramaj oyununu devreye soktu Siyasi kutuplaşmanın sokağa yansıması! Röportaj esnasında tekmeler yumruklar havada uçuştu Nijerya'da silahlı kişilerin okula düzenlediği saldırıda yüzlerce kız öğrenci kaçırıldı Bir Zamanlar Çukurova'nın oyuncusu Selin Genç, şubat ayında deniz sezonunu açtı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın duyurduğu reform paketinin detayları! Ekonomik kalkınma için 10 adım atılacak Korona bitmeden bir yeni salgın daha: Dirençli uyuz vakaları patladı, 15 dakikalık temasta bulaşıyor Korona vakalarının arttığı illerde kararlar peş peşe geldi! İşte il il yapılan kısıtlamalar Psikolojik sorunları olan vatandaş, 5. kattan atlayarak yaşamına son verdi