Son Dakika Haberleri: Çaykur Rizespor Olağan Genel Kurulu

Çaykur Rizespor Olağan Genel Kurulu

8 yıl önce

Bank Asya 1.Lig ekiplerinden Çaykur Rizespor'de, Metin Kalkavan yeniden kulüp başkanlığa seçildi.

Çaykur Rizespor Olağan Genel Kurulu, System.String[]

Bank Asya 1. Lig ekiplerinden Çaykur Rizespor'de, Metin Kalkavan yeniden kulüp başkanlığa seçildi.


Rize İsmail Kahraman Kültür Merkezinde gerçekleştirilen 80. Olağan Genel Kurulda, divan başkanlığını Rize Belediye Başkanı Halil Bakırcı yaptı. 217 delegeden 87'sinin katıldığı kongrede Metin Kalkavan yeniden başkan seçildi.


Kalkavan, yaptığı konuşmada, amaçlarının Çaykur Rizespor'u Süper Lige taşımak olduğunu belirterek, "Ligde borç yükünü hafifletmeye çalışırken, bir yandan da sportif başarı yakalamaya çalışıyoruz. Ekonomik olarak ne kadar iyi işler yapsak da sportif başarı gelmeyince kendimizi anlatmak zor. Bunun bilincindeyiz. Takımın bir yandan borç yükünü hafifletirken diğer yandan da Süper Lig hedefini tutturmak istiyoruz" dedi.


Ligin ikinci yarısının her zaman zor olduğunu ifade eden Kalkavan, "Bu yıl da ikinci yarıya istediğimiz gibi başlayamadık. İki maçta puan almayı başaramadık ama lige iyi bir dönüş yapacağımıza inancım tam. Bunu başaracak güce ve inanca sahibiz" diye konuştu.


Kalkavan, kongrede destek verenlere ve Çaykur Rizespor'a hizmet edenlere teşekkür etti.


Kalkavan başkanlığındaki yeni yönetim kurulu, Halim Mete, İmdat Sütlüoğlu, Ömer Faruk Ofluoğlu, Ekrem Yüce, Süleyman Basa, Cengiz Mataracı, Hasan Kartal, Sadullah Köse, Süleyman Pınarbaşı, Ali Haydar Er, Mustafa Baltacı, Ali Rıza Köroğlu, Ali Osman Çelik, Rafet Suyabatmaz'dan oluştu.


- RİZE

Haber Yayın Tarihi: 29.01.2012 11:59 Kaynak: AASiirt'te 'ışık hadisesi' için binlerce kişi toplandı
Seçmenin yüzde 51.8'i İBB Başkanı İmamoğlu'ndan memnun değil MHP Lideri Devlet Bahçeli hastaneye kaldırıldı