Son Dakika Haberleri: Çaykur Rizespor, Vedat Muriqi'in Fenerbahçe'ye Transfer Olacağı İddialarını Yalanladı!

Çaykur Rizespor, Vedat Muriqi'in Fenerbahçe'ye Transfer Olacağı İddialarını Yalanladı!

27 gün önce

Fenerbahçe'nin Çaykur Rizespor'un Kosovalı forveti Vedat Muriqi ile anlaştığı haberi gündeme bomba gibi düşmüştü. Karadeniz ekibi, resmi internet sitesinden yaptığı açıklamayla söz konusu haberleri yalanladı.

Süper Lig ekibi Çaykur Rizespor, Vedat Muriqi'nin Fenerbahçe'ye transfer olacağı iddialarını yalanladı. Çaykur Rizespor resmi sitesinden yapılan açıklama şu şekilde:

"Futbolcumuz Vedat Muriç ile ilgili asılsız transfer haberlerin yayınlanmasının kasıtlı olduğunu düşünüyor ve asıl amacın sporcumuzun motivasyon kaybı yaşamasına yönelik olduğundan endişe duymaktayız.

Sözleşmeli futbolcumuz Vedat Muriç hakkında günlerdir bazı yayın organlarında yer alan asılsız transfer haberlerinin gerçekle hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.

SÖZLEŞMESİ 2020 YILINDA BİTECEK

Sezonun sonuna yaklaşıldığı ve her puanın büyük önem taşıdığı bir süreçte sözleşmesi 2020 yılında bitecek olan futbolcumuz Vedat Muriç için hiçbir kulüple görüşme yapılmamış olup kendisiyle uzun yıllar çalışma düşünce ve arzumuzda bir değişiklik bulunmamaktadır. Camiamıza ve kamuoyuna saygılarımızla duyurulur."

Çaykur Rizespor, Vedat Muriqi'in Fenerbahçe'ye Transfer Olacağı İddialarını Yalanladı!
Haber Yayın Tarihi : 25.04.2019 07:20 

YORUMLAR


Karadenizli Kardeşler "Yürüyen Serender" Yaptı İşte Benim Stilim'in Olaylı Yarışmacısı Ayşegül Doğan'ın Değişimi Hayrete Düşürdü Belediye Meclisi, Tunceli Belediyesinin Tabelasını "Dersim" Olarak Değiştirme Kararı Aldı