Son Dakika Haberleri: Cebindeki 68 bin euroyu polise vermek istemeyen şüpheli denize atladı
BBC

Cebindeki 68 bin euroyu polise vermek istemeyen şüpheli denize atladı

8 gün önce

Hollanda'nın Rotterdam kentinde polis tarafından çevrilen bir şüpheli, cebindeki 68 bin euroyu vermemek için denize atladı. Polisin peşinden denize atladığı şahıs yakalanırken, ıslak banknotlar polis merkezinde bir odaya serilerek kurutuldu.

Hollanda'da polis tarafından durdurulan bir şüpheli cebindeki 68 bin euroyu vermemek için denize atladı. Yüzerek uzaklaşmaya çalışan şüpheli, peşinden denize atlayan polisler tarafından yakalandı.

Rotterdam polisi, Prens Hendrik Rıhtımı çevresinde şüpheli davranışlarda bulunan bir erkeği durdurdu. Ancak şüpheli polise kimliğini göstermek yerine, kaçarak denize atladı. Şüphelinin, cebindeki 68 bin euroyu polise vermemek için denize atlayarak kaçmaya çalıştığı belirlendi.

ISLAK PARALAR POLİS MERKEZİNDEKİ ODADA KURUTULDU

Islanan, 50'lik banknotlar halindeki 68 bin Euro'ya polis tarafından el kondu. Islak banknotlar, polis merkezinde bir odaya serilerek kurutuldu.

KAYNAĞINI AÇIKLAMAZSA 68 BİN EURO HAZİNEYE DEVREDİLECEK

Polis, para kurutma görüntüsünü Twitter hesabından paylaştı. Gözaltına alınan şüpheli, mahkemede kaynağını açıklayamazsa, 68 bin Euro hazineye devredilecek.

Cebindeki 68 bin euroyu polise vermek istemeyen şüpheli denize atladı
BBC
Haber Yayın Tarihi: 11.07.2019 06:59 

YORUMLAR (6)
  • Serkan sezer: Sizin anlamaniz bu kadar çünkü halen çalıyor dediğiniz partiye oy veriyorsunuz başka parti yok diye eyer alın teri varsa zaten parasını alır ama kanıtlamasi laizm düşünün turkiyede böyle Bi sistemin olduğunu dolandırıcılık hırsızlık olamaz Türkiye de yasalar sadece garibana anlayın olum uyanın artik Cevap Yaz 14 5 Yayından Kaldır
  • Mehmet: Bu yuzden bütün türkler avrupada gurbetçi kovsalarda gelmıyor..alın teri bu ulkede alınıyor Cevap Yaz 5 7 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız


İş yerinde cinsel istismara tutuklama Çocuğunu kıskanıp 5. kattan atlayan Çinli adam, yara almadan kurtuldu Yunanistan'da 5,1 büyüklüğünde deprem meydana geldi Seul'de bir kişi Japonya Büyükelçiliği önünde kendini yaktı