Son Dakika Haberleri: Ceceli ve Derici İstanbullularını EgeYakası'na Davet Ediyor

Ceceli ve Derici İstanbullularını EgeYakası'na Davet Ediyor

6 yıl önce

Mustafa Ceceli ve İrem Derici, Sinpaş GYO'nun butik markası Eviya Gayrimenkul'un yeni projesi EgeYakası'nın reklamı için bir araya geldi.

Ceceli ve Derici İstanbullularını EgeYakası'na Davet Ediyor, System.String[]

Mustafa Ceceli ve İrem Derici İstanbullu Ege Aşıklarını EgeYakası'na Davet Ediyor!

Son yılların sevilen müzisyenlerinden Mustafa Ceceli ve İrem Derici, Sinpaş GYO'nun butik markası Eviya Gayrimenkul'un yeni projesi EgeYakası'nın reklamı için bir araya geldi.

Ceceli ve Derici, Oya-Bora çiftinin "Sevmek Zamanı" adlı nostaljik parçasını "Biz Ege'yi Çok Sevdik" sözleriyle yeniden yorumladı.

Avrupa yakasının yeni gözdesi Atakent'de yer alan EgeYakası, Mustafa Ceceli ve İrem Derici'yi buluşturdu. Reklam filmi için düet yapan ikili geçtiğimiz hafta yapılan EgeYakası tanıtım toplantısında da hazır bulundu. Bir dönemin sevilen sanatçıları Oya-Bora'nın "Sevmek Zamanı" adlı şarkısını EgeYakası'na özel hazırlanan sözlerle yorumlayan ikili, İstanbul'da yaşayan Ege tutkunlarını EgeYakası'nda ev sahibi olmaya davet ediyor.

Haber Yayın Tarihi : 11.04.2014 02:29 Kaynak: BültenlerFuhuş Yapan Kadınların Gerçek Meslekleri Şaşırttı Karı-Koca, İşkence Görüntülerini Mahkemeye Verince Sokak Ortasında Vurulmuş Giyim Mağazasında Pantolon Deneyen Kadın, Tezgahtar Tarafından Elle Taciz Edildi