Cehennemde Bir Mevsim & Aydınlanışlar Kitabı - Son Dakika

Cehennemde Bir Mevsim & Aydınlanışlar Kitabı

24.08.2014 17:38
Cehennemde Bir Mevsim & Aydınlanışlar Kitabı, System.String[]

Cehennemde Bir Mevsim & Aydınlanışlar Kitabı kitabının yazarları, yayınevi, baskı tarihi ve diğer tüm bilgileri. Cehennemde Bir Mevsim & Aydınlanışlar Kitabı kitabının kısa özeti.

"Arthur Rimbaud vahşi tabiatlı bir mistiktir. Suya doymuş bir topraktan yeniden fışkıran yitik bir sudur. Yaşamı bir yanlış anlaşılmadır. Marsilya'da, o hastane yatağında, bacağı kesik, güçsüz bir durumda, sonunda yaşamın ne olduğunu bilinceye kadar yaşamı, kendisini sürükleyen ve yakasını bırakmayan o sesten yakasını kurtarmak için kaçmaya çalıştığı ve tanımak istemediği boşuna bir girişimdir."

-Paul Claudel-

(Tanıtım Bülteninden)

Yazar: Arthur Rimbaud

Yayınevi: İz Yayıncılık

ISBN: 9789753552233

Boyut: 14.0x20.0

Sayfa Sayısı: 176

Basım Yılı: Mayıs 2008

Cilt Durumu: Ciltsiz

Kağıt Türü: 3. Hamur

Dil: Türkçe

Son Dakika Güncel Cehennemde Bir Mevsim & Aydınlanışlar Kitabı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

CHP'li Yarkadaş'tan bomba iddia: Berat Albayrak Türkiye Varlık Fonu'ndaki görevinden de istifa etti Maradona'nın cenazesinde skandal görüntü! Sayısız ölüm tehdidi aldılar Bir anlık dalgınlıkla yıllardır biriktirdiği 3 bileziği çöpe attı Güne 5,5 lira düşüşle başlayan altının gram fiyatı 453 liradan işlem görüyor Koronavirüs kapsamında kapalı olması gereken eğlence mekanında cinayet Ünlü modacı Rufat İsmayil, Menajerimi Ara dizisinde kıyafeti kötülendiği için suç duyurusunda bulundu Maske takmayan pazarcı savunmasıyla şaşırttı: Müşteri yok, vakalar olsa ne olur? Müslüman adam ölümden korkmaz Böyle işkence görülmedi! Arazi anlaşmazlığı nedeniyle dinlene dinlene dövdükleri çiftçi yaşamını yitirdi