Çelik Başkanları Konuk Etti - Son Dakika

Çelik Başkanları Konuk Etti

09.08.2014 12:55
Çelik Başkanları Konuk Etti, System.String[]

Kozluk ve Hasankeyf belediye başkanları, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik'i makamında ziyaret etti.

Kozluk Belediye Başkanı Mehmet Veysi Işık ile Hasankeyf Belediye Başkanı Abdulvahap Kusen’i makamında konuk eden, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Yoğun gündemlerinden dolayı gecikmeli olarak, Milli Eğitim Müdürü Çelik’e, hayırlı olsun ziyareti yapan belediye başkanları, ilçelerinde yapımı devam eden Eğitim kurumlarının vatandaşlar arasında memnuniyet yarattığını dile getirip, vatandaşlar adına teşekkür ettiler.

Ziyaret esnasında Milli Eğitim Müdürü Çelik; “ Milli Eğitim Müdürlüğü olarak hedefimiz yarınımızın geleceği olan sevgili çocuklarımıza en iyi eğitimi yerinde vermek. Bu nedenle eğitimde fiziki şartların oluşması için azami gayret içinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hedefimiz ilimizin her köşesinde tekli eğitim verecek bir fiziki ortam oluşturmak. Tüm çabamız daha güzel bir Batman için” diye konuştu.

Çelik Başkanları Konuk Etti

- Kaynak: Temsilci

Son Dakika Yerel Çelik Başkanları Konuk Etti - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Türk-İş'in Bakan'a yönelttiği soru asgari ücret zammı görüşmelerine damga vurdu: Bu ücretle geçinmek mümkün mü? Türkiye'de kayıt altında bulunan Suriyeli sayısı 3 milyon 638 bin 288 kişi olarak açıklandı İmamoğlu müjdeyi verdi: İBB inşaatları duran 4 metro hattı için çalışmalara başlıyor Asgari ücret zammı için ilk toplantı başladı Oyundan çıkarken tepki gösteren Yusuf Yazıcı'ya hocası Galtier'den uyarı Acun Ilıcalı duyurdu! Ünlü oyuncu Cemal Hünal, Survivor 2021'de boy gösterecek Eşinin terk ettiği koca, 7. kata çıkıp intihara teşebbüs etti! Vatandaşlar film izler gibi izledi Müşterinin bıraktığı 2 bin dolarlık bahşişi alamayan garson için devreye patronu girip çek yazdı