Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Değirmenci Seydişehir'de - Son Dakika

Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Değirmenci Seydişehir'de

04.02.2017 10:50
Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Değirmenci Seydişehir'de

Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Yunus Değirmenci, yönetim kurulu üyeleriyle Seydişehir Alüminyum Fabrikası'nı ziyaret etti.

Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Yunus Değirmenci, yönetim kurulu üyeleriyle Seydişehir Alüminyum Fabrikası'nı ziyaret etti.

Değirmenci, ilk olarak Eti Alüminyum AŞ Genel Koordinatörü Şaban Cengiz'i ziyaret etti. Daha sonra fabrika yöneticilerini ziyaret eden Değirmenci, iş yerlerine giderek burada çalışan işçilerin sorunlarını dinleyerek görüş alışverişinde bulundu.

Ziyaret sonunda Değirmenci, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Çelik-İş'in yaşadığı değişim sonucunda iş yerlerinde gelişip büyüdüğünü söyledi.

Bütün sendika şubelerinin tabanla bütünleşmelerine dikkat çeken Değirmenci, şunları kaydetti:

" Sendikacılığın en büyük sorunu güvenilirliğin sağlanmasıdır. Bütün şubelerimizle birlikte çaba sarf etmeliyiz. Böylelikle, Hak-İş'in desteğiyle sendikamızı hak ettiği yerlere daha kolay ulaştırırız."

YORUMLAR
500
Konya'da 2 otomobil çarpıştı: 7 yaralı Konya'da 2 otomobil çarpıştı: 7 yaralı AK Parti Konya Milletvekili Tahir Akyürek, Seydişehir'de ziyaretlerde bulundu AK Parti Konya Milletvekili Tahir Akyürek, Seydişehir'de ziyaretlerde bulundu Ambulans helikopter beyin kanaması geçiren hasta için havalandı Ambulans helikopter beyin kanaması geçiren hasta için havalandı
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Değirmenci Seydişehir'de - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement