Çelik'ten Camiye Isıtma Sistemi - Son Dakika

Çelik'ten Camiye Isıtma Sistemi

03.01.2012 11:00
Çelik'ten Camiye Isıtma Sistemi, System.String[]

Yozgat Genç Sanayici İş Adamları Derneği Başkanı Ayhan Çelik, Yerköy 100.Yıl Sanayi Sitesi Cami'ne 7 bin liralık ısıtma sistemi bağışında bulundu.100.Yıl Sanayi Sitesi Derneği Başkanı Bilal Doğan, yaptığı açıklamada, camide ısıtma sistemi bulunmadığı için cemaatin soğukta namaz kıldığını belirtti.

Yozgat Genç Sanayici İş Adamları Derneği Başkanı Ayhan Çelik, Yerköy 100. Yıl Sanayi Sitesi Cami'ne 7 bin liralık ısıtma sistemi bağışında bulundu.

100. Yıl Sanayi Sitesi Derneği Başkanı Bilal Doğan, yaptığı açıklamada, camide ısıtma sistemi bulunmadığı için cemaatin soğukta namaz kıldığını belirtti.

Doğan, "Yerköylü olan Ayhan Çelik'e bu durumu anlattık. Ayhan Bey'de bir firmayla anlaşarak bilgisayarlı ısıtma sistemi kurulmasını sağladı. Ayhan Çelik'ten ayrıca, caminin çevresinin karo ve fayanslarını yaptırma sözü de aldık" dedi.

- YOZGAT

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Çelik'ten Camiye Isıtma Sistemi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

MAK Danışmanlık'tan çarpıcı analiz: 18 yıllık AK Parti iktidarında muhalefetin topyekün sahaya indiğini ilk kez görüyoruz İtalya Kupası maçında kural hatası yapan Roma'ya hükmen mağlubiyet cezası verildi Milli Eğitim Bakanı Selçuk: 15 Şubat'tan sonra kapsamlı bir telafi programına hazırlanıyoruz Reklam teklifi alan Aleyna Tilki gözünü yükseklere dikti: Tarkan ya da Ajda Pekkan oynarsa düşünürüm Bakan Soylu'nun annesine küfreden şüpheli "Cumhurbaşkanı'na Hakaret"ten tutuklandı İngiltere Başbakanı Johnson: Yeni mutasyon öncekinden daha öldürücü Twitter, Trump'ın fotoğrafını paylaşıp intikam çağrısı yapan Hamaney'in hesabını askıya aldı Tokat'ta 10 kişide koronavirüsün mutasyona uğramış hali görüldü