Son Dakika Haberleri: Çelikhan Kaymakamı Adem Kaya'ya Veda Yemeği

Çelikhan Kaymakamı Adem Kaya'ya Veda Yemeği

7 gün önce

Adıyaman’ın Çelikhan ilçe Kaymakamı Adem Kaya’ın Adıyaman Vali Yardımcılığına ataması üzerine veda yemeği düzenlendi.

Çelikhan Kaymakamı Adem Kaya'ya Veda Yemeği, System.String[]
Adıyaman'ın  Çelikhan ilçe Kaymakamı  Adem Kaya'ın  Adıyaman Vali Yardımcılığına ataması üzerine veda yemeği düzenlendi.

Çelikhan Çırağan Sosyal Tesislerinde verilen veda yemeğinde bir konuşma yapan  Çelikhan Belediye Başkanı  Mustafa Bulut, Kaymakam  Adem Kaya'nın yeni görevinin hayırlı olmasını dileyerek, "Üç yıldır ilçemizde görev yapan Kaymakamımız  Adem Kaya, sürekli birlik beraberlik içerinde hareket etmiş olup yaptığımız bütün projeler gerçekleşmiştir. Bu sayede kendisine teşekkür eder yeni görevinde başarılar dilerim" dedi.

Kaymakam  Adem Kaya ise, herkesten helallik istediğini belirterek, "Her yerde halkımızın hizmetinde bulunmak bizim için gururdur. Ülkenin her tarafı ve her bir karış toprağında halkımıza hizmet etmek benim için aynı duyguyu ifade ediyor.  Çelikhan 'da görev yaptığım süre içerisinde yaptığımız bütün hizmetlerde her zaman belediyeyi, kurumları, muhtarları, ilçede faaliyet yürüten sivil toplum kuruluşlarını ve halkı her daim yanımda gördüm. Burada bir başarı varsa birlik ve beraberliğimizdendir hepinize teşekkür ediyorum. Benim hakkım sizlere helal olsun sizlerde hakkınızı helal edin" ifadelerini kullandı.

Çelikhan Belediye Başkanı  Mustafa Bulut, ilçeye hizmetlerinden dolayı Kaymakam  Adem Kaya'ya Fahri Hemşerilik beratı ve teşekkür belgesi takdim etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Resul Acar ve Muhtar Mustafa Üzümcü tarafından da plaket ve armağanlar Kaymakam Kaya'ya verildi.

Veda yemeğine  Çelikhan Belediye Başkanı  Mustafa Bulut, İlçe  Jandarma Komutanı Üsteğmen  Alper Şentürk, İlçe Emniyet Amiri Ahmet Gürfidan, STK temsilcileri, muhtarlar ve kurum amirleri katıldı. - ADIYAMAN

Kılıçdaroğlu'ndan Irak Tezkeresine İlk Yorum: İçeriğine Göre Karar Vereceğiz Çanakkale Açık Cezaevinde Yangın Çıktı
Son Dakika!... Hakkari'de Çatışma: 1 Asker Şehit, 4 Asker Yaralı MHP'den Tezkereye Tam Destek: Tam Kadro Gelip "Evet" Diyeceğiz