Celta Vigo Başkanı Mourino: Emre Mor için teklif gelirse değerlendireceğiz - Son Dakika

Celta Vigo Başkanı Mourino: Emre Mor için teklif gelirse değerlendireceğiz

Celta Vigo Başkanı Carlos Mourino, disiplinsiz tavırlarıyla gündem olan Emre Mor için açıklamalarda bulundu. Milli futbolcunun Celta Vigo için yararlı olabileceğini göstermek adına büyük çaba sarf ettiğini belirten Mourino, teklif gelmesi halinde Emre'yi satabileceklerini söyledi.

Celta Vigo Başkanı Carlos Mourino, geçtiğimiz sezonun ilk yarısında kiralık olarak Galatasaray forması giyen Emre Mor için transfer açıklamasında bulundu.

Mourino yaptığı açıklamada; "Emre Mor, Celta Vigo için yararlı olabileceğini göstermek adına büyük çaba sarf ediyor. Değiştiğine ve değişmeye devam edeceğine dair kendisine karşı bir inancı var. Aynı zamanda onu daha önce böyle bir bağlılıkla görmediğimiz de doğrudur" dedi.

"TEKLİF GELİRSE BAKARIZ"

Celta Vigo Başkanı oyuncunun transferiyle ilgli ise; "Bir teklif gelirse bakacağız. Gelmezse karar teknik direktörün olacak. Şu anda Celta Vigo ile sözleşmesi sürüyor" diye konuştu.

GEÇTİĞİMİZ SEZON 2 KEZ KİRALANDI

Emre Mor geçtiğimiz sezonun ilk yarısını Galatasaray'da, ikinci yarısını da Olympiakos'ta kiralık olarak geçirdi. Milli oyuncu, iki takımda da taraftarları mutlu edememişti.

Celta Vigo Başkanı Mourino: Emre Mor için teklif gelirse değerlendireceğiz

Haber Yayın Tarihi: 14.08.2020 17:50

Son Dakika Spor Celta Vigo Başkanı Mourino: Emre Mor için teklif gelirse değerlendireceğiz - Son Dakika Spor

YORUMLAR (1)
  • Komutan : Ben sporcunun zeki çevik ve aynı zamanda da ahlaklı olanını severim. Gazi Mustafa Kemal Atatürk. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır

Son Dakika

Suyun çekilmesiyle ortaya çıkan kafatası ve kemikler, bölge halkını tedirgin etti 11 yaşındaki kızı marulla tavşan beslemek için kandırıp cinsel istismarda bulundu Muhtar, öğrenciler uzaktan eğitimden faydalansın diye kendi cebinden ödeyerek köye internet bağlattı Atmaya kıyamadı, 10 kamyon eşya biriktirdi, içeriden otomobil çıktı Yediemin otoparkında bulunan 12 milyon lira değerindeki araçların, ekonomiye kazandırılması isteniyor AK Parti MKYK'sında Cumhurbaşkanı Erdoğan'a "okullar açılsın" önerisi getirildi Ebru Gündeş, yıllardır küs olduğu babası Remzi Gündeş'i sessiz sedasız defnetti Fenerbahçe'nin anlaşmaya vardığı Mbwana Samatta İstanbul'a geldi