Cem Adrian'dan 10 Albümlük Serüvenin, 10. Yıl Konseri! - Son Dakika

Cem Adrian'dan 10 Albümlük Serüvenin, 10. Yıl Konseri!

11.09.2015 09:50
Cem Adrian'dan 10 Albümlük Serüvenin, 10. Yıl Konseri!, System.String[]

Cem Adrian; ilk albümünden bu yana geçen 10 albümlük serüveninin 10. yılında, 10. yıl konseriyle dinleyicileriyle buluşuyor!

Müzikte sınırları, tarzları, kuralları dışlayan, kendini sadece "özgür bir müzisyen" olarak tanımlayan Adrian; 13 Eylül 2015, Pazar günü saat 19:00'da Bostancı Gösteri Merkezi'nde rock ekibi, piyano ve yaylılardan oluşan geniş bir orkestrayla sahnede olacak. Biletleri konserden bir ay önce tükenen 10. Yıl Konseri'nde sanatçıya; Aylin Aslım, Derya Köroğlu, Halil Sezai, Hayko Cepkin, Hüsnü Arkan, Melis Danişmend, Murat Yılmazyıldırım, Redd ve Umay Umay eşlik ederek Adrian'ın özenle seçilmiş şarkılarını, sanatçıyla birlikte seslendirecekler.

Cem Adrian; 10 yıldır, sadece çok renkli sesi değil, çok renkli müziği ile yorumcu, besteci ve söz yazarı olarak müziğin çok farklı dallarında çok farklı eserlere imza atıyor. Başarılı müzisyen aynı zamanda, bölge ayırt etmeksizin Türkiye'nin her şehrinde, en fazla konser veren canlı performans sanatçıları arasında ön sıralarda yer alıyor.

Her yıl verdiği ortalama 160 konserle Türkiye'nin her şehrinde ve Avrupa'nın farklı noktalarında hayranlarıyla buluşan Cem Adrian; 10 albüme imza attığı profesyonel müzik hayatının 10. yılını, daha önce de aynı sahneyi paylaştığı müzisyen dostlarıyla kutluyor. 10 yıldır çok başka isimlerle, çok başka müziklerde buluşan Adrian'a 10. yıl konserinde; Aylin Aslım, Derya Köroğlu, Halil Sezai, Hayko Cepkin, Hüsnü Arkan, Melis Danişmend, Murat Yılmazyıldırım, Redd ve Umay Umay eşlik edecek. Adrian, rock ekibi, piyano ve yaylılardan oluşan geniş bir orkestrayla sahnede olacağı konserde; en sevilen şarkılarından oluşan bir seçkiyi seslendirecek. Konserin biletleri ise satışa çıktıktan kısa bir süre sonra, konserden yaklaşık 1 ay önce tükendi.

"Ben Bu Şarkıyı Sana Yazdım" (2005), "Aşk Bu Gece Şehri Terk Etti" (2006), "Essentials/ Seçkiler" (2008), "Emir" (2008), "Kayıp Çocuk Masalları" (2010), "Siyah Bir Veda Öpücüğü" (2012), "Şeker Prens ve Tuz Kral" (2013), "Cam Havli" (Umay Umay ile birlikte) (2014) ve "Sana Bunları Hiç Bilmediğin Bir Yerden Yazıyorum" (2014) albümlerini piyasaya çıkaran Adrian'ın, kayıtları 2014'te tamamlanan ama henüz dinleyicilerle buluşmayan "Seçkiler" albümü de bulunuyor. Sanatçı, şimdilerde ise 3 yeni albümün ve bir kitabın hazırlıklarını sürdürüyor.

Cem Adrian'ın kendi deyimiyle "10 yıldır süren bu masalın" bu "çok başka" konseri; 13 Eylül 2015, Pazar akşamı 19:00'da Bostancı Gösteri Merkezi'nde gerçekleşecek.

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Kültür Sanat Cem Adrian'dan 10 Albümlük Serüvenin, 10. Yıl Konseri! - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Bilim Kurulu Üyesi Prof. Özlü: 2021 sonuna kadar tedbirlerle devam etmemiz gerekiyor ABD'li uzmandan dikkat çeken Libya yorumu: Savaşı Türkiye kazandı Rıdvan Dilmen'den, Fatih Terim'e sert eleştiri: Ne gerek vardı, 6-0 mı yeneceksin? Dünyaca ünlü Azerbaycanlı kick boksçu Zabit Samedov, Kuruluş Osman dizisine transfer oldu Ticaret Bakanlığı, esnafa yönelik yeni destek paketi için çalışma başlattı Reuters'tan bomba Dağlık Karabağ iddiası: Türkiye ve Rusya gözlem noktası konusunda anlaşmazlık yaşıyor Aynı aileden 3 kişi birkaç gün arayla koronavirüse yenik düştü İYİ Parti'de istifa depremi! 5 isim partiyi bombalayarak görevlerini bıraktı