Cem İşçiler - Cihan Talay Stand Up - Son Dakika

Cem İşçiler - Cihan Talay Stand Up

12.05.2017 20:04
Cem İşçiler - Cihan Talay Stand Up, System.String[]

Cem İşçiler ve Cihan Talay iki ayrı stand up performansıyla 12 Mayıs'ta Torium Sahne izleyicisi karşısında olmaya hazırlanıyor!

Cem İşçiler ve Cihan Talay iki ayrı stand up performansıyla 12 Mayıs'ta Torium Sahne izleyicisi karşısında olmaya hazırlanıyor!..

Cem İşçiler bugüne kadar 5 ilde, 100'den fazla kere sergilediği tek kişilik gösterisi "Açık Konuşuyorum"a şartlar gereği bazı düzenlemeler yaparak yeni bir isimle ve bu gösteriye özel bir performansla 45 dakika  sahnede kalacak ve her zaman olduğu gibi izleyiciye harika bir akşam yaşatacak. Kendine özgün tarzı ve samimi hikayeleri ile bugüne kadar hem kendisini izleyenlerden hem de sahne sanatlarına uzun yıllar harcamış popüler isimlerin desteğini alan komedyen bu sefer de Torium Sahne'de sizleri güldürecek.

Pek çok komedi gecesi etkinliği ve BKM Mutfak Açık Mikrofon ekibindeki performansıyla dikkat çeken Cihan Talay, son olarak Güldür Güldür Show'daki stand up gösterisiyle izleyicisinin beğenisini toplamayı başardı. Bugüne de çeşitli tiyatro ve doğaçlama tiyatro ekipleriyle de aynı sahneyi paylaşan Talay, farklı disiplinlerden beslenerek geliştirdiği tek kişilik gösterisiyle izleyiciye kahkahası bol bir stand up gecesi vadediyor.

Detaylar :

İl : İstanbul

İlce : Esenyurt

Mekan : Torium AVM

Mekan Adresi : Turgut Özal Mahallesi, E-5 yolu Üzeri, 34513 Haramidere

Başlangıç Saati : 12.05.2017 20: 30: 00

Bitiş Saati : 12.05.2017 22: 30: 00

Kategori : Cem İşçiler - Cihan Talay Stand Up

Tür : Sahne Sanatları

Ücretlimi? : Hayır

Kaynak: Etkinlik.io

Son Dakika Kültür Sanat Cem İşçiler - Cihan Talay Stand Up - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Türkiye'de 4 Aralık günü koronavirüs nedeniyle 193 kişi vefat etti, 32 bin 736 yeni vaka tespit edildi Suarez'in İtalya'daki tartışmalı dil sınavına ilişkin soruşturmada yeni detaylar ortaya çıktı Ankara'da dağlık arazide insana ait kesik baş bulundu Türkiye'nin en yaşlı kadını olan Emine Baytar, hayatını kaybetti Yunanistan diyalog çağrılarına bahane uydurdu: Türkiye'nin eylemleri ikna edici değil Kahramanmaraş'ta polisimizi şehit eden katilin cenazesi morgda kaldı Tek bir koronavirüs vakasının görülmediği Kuzey Kore'den skandal önlem: Sınırdan geçeni vuruyorlar Anne ve babanın tüfekle vurulan çocukları için feryadı yürekleri dağladı