Son Dakika Haberleri: Cem Özer, Setinde Kaza Geçirdiği Sinan Çetin'e Ateş Püskürdü: Onun Zorlamasıyla Ayağımı Kırdım

Cem Özer, Setinde Kaza Geçirdiği Sinan Çetin'e Ateş Püskürdü: Onun Zorlamasıyla Ayağımı Kırdım

30 gün önce

Sinan Çetin'in setinde kaza geçirerek 42 gün yoğun bakımda yatan oyuncu Cem Özer, Çetin'e "Hastane parasını bile ödemedi, ben onun zoruyla ayağımı kırdım." diyerek sitem etti.

Sinan Çetin'in yönettiği 'İstasyon' filminin çekimleri sırasında rol gereği çukura atladığı sahnede sağ ayağı üç yerinden kırılan, Afyon'da geçirdiği kaza sonrası oksijen tedavisinde kötüleşerek yoğun bakıma alınan 60 yaşındaki Cem Özer, ünlü yönetmene dava açacağını söyleyerek tepki gösterdi.

"HASTANENİN PARASINI BİLE ÖDEMEDİ"

Önceki akşam "Üçüncü Türden İlişkiler" adlı oyunu eşi Pınar Dura ile izlemeye gelen Cem Özer, çıkışta Kanal D mikrofonlarına yaptığı açıklama Sinan Çetin'e şu sözlerle sitem etti: "Sinan Çetin'le mahkeme süreciyle uğraşacağız. Sigortayı geçtim, hastanenin parasını bile ödemedi. Üzerine düşen ve yerine getirmesi geren şeyleri yapmadığı için belli bir bedeli olması gerekiyor, bir ceza yani. Nasıl ki kırmızı ışıkta geçerseniz ceza öderseniz. Bu da kırmızı ışıktan geçmekten daha önemli.

"SİNAN ÇETİN BÜYÜK PARA KAYBEDECEK"

Kendisinin filminden çıkmam bana bir şey kaybettirmez ama kendisi parayı çok sevdiği için söylüyorum. Oldukça büyük para kaybedecek. Benim kalbim kırık, gönlümü alması gerek. Beni hastanede ziyaretime geldi. Sırf ne zaman çıkacağım ve filmine devam edeceğimi öğrenmek için.

"SİNAN'IN ZORLAMASIYLA AYAĞIMI KIRDIM"

Bana aracılar koyup, onu aramamı bekliyor. Onun beni araması gerekiyor. Ben ip atlarken ayağımı kırmadım ki. Sinan'ın sahnesinde, Sinan'ın zorlamasıyla ayağımı kırdım. Gerekli önlemleri almadığı için bu duruma düştüm. Kamuoyunda benden özür dilemesi ve bir daha hiçbir emekçiye böyle davranmayacağı yönünde garanti verirse barışırım onunla."

Cem Özer'den Yıllar Sonra Gelen İtiraf: Üstü Açık Arabamla Otobüsün Arkasında Durunca Çok Utandım

42 Gün Yoğun Bakımda Kalan Cem Özer'den Şaşırtan Açıklama: Cenazem Küçük Bir Camiden Kalksın

Film Setinde Kaza Geçirerek 42 Gün Yoğun Bakımda Tedavi Gören Cem Özer'den İlk Açıklama: Öldüm Zannettim

Cem Özer, Tedavi Gördüğü Hastanede Basın Toplantısı Yapacak

Cemre Özer, Babasının Sağlık Durumu Hakkında Bilgi Verdi: Yoğun Bakımdan Çıktı

Yoğun Bakımda Tedavi Gören Cem Özer'in Eşi Pınar Dura, Hastane Sürecini Anlattı

Yoğun Bakımda Tedavi Gören Cem Özer'in Doktorundan Yeni Açıklama

Ünlü Oyuncu Cem Özer, Yoğun Bakıma Kaldırıldı!

Film Setinde Rol Gereği Düşen Cem Özer, Ayağını Kırdı


YORUMLAR


Motorin Fiyatlarının Benzine Yaklaşmasıyla Dizel Araçların Devri Sona Eriyor 14 Yaşında Baba Katili Olan Çocuğun Savunması: Niyetim Öldürmek Değildi

Azeri Model Mahbuba Mammadzada, Bekaretini 2 Milyon Sterline Sattı