Cem Yılmaz'ın Eski Eşi Ahu Yağtu, Öpüşme Sahnesiyle Oyuna Damga Vurdu - Son Dakika

Cem Yılmaz'ın Eski Eşi Ahu Yağtu, Öpüşme Sahnesiyle Oyuna Damga Vurdu

20.01.2019 10:44

İlk kez tiyatroya çıkan Cem Yılmaz'ın eski eşi Ahu Yağtuğ, öpüşme sahnesiyle dikkat çekti.

İkiz bebek bekleyen Pelin Akil'in yerine kadroya katılan Ahu Yağtu, ilk tiyatro oyunuyla göz doldurdu. Başarılı performans sergileyen Ahu Yağtu, rol arkadaşı Cansel Elçin'le olan öpüşme sahnesiyle oyuna damga vurdu.

"İLK KEZ TİYATRODA YER ALDIM"

Cansel Elçin, Serhat Onat ve Zeynep Tuğçe Bayat'la 'Closer' adlı oyunda rol alan Ahu Yağtu, "İlk kez tiyatroda yer alıyorum. Ekibe sonradan katıldım. Her defasında ilk kez oynuyormuş gibiydiler ve bana çok destek oldular" dedi.

Cem Yılmaz'ın Eski Eşi Ahu Yağtu, Öpüşme Sahnesiyle Oyuna Damga Vurdu

Son Dakika Magazin Cem Yılmaz'ın Eski Eşi Ahu Yağtu, Öpüşme Sahnesiyle Oyuna Damga Vurdu - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (6)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Çarşamba gününe dikkat! Beklenen kar yağışı İstanbul'a geri dönüyor Kumar baskınında yakalanan vatandaştan basın mensuplarına ilginç isyan: Sizin bu yaptığınız boşanmaya sebep olur Mezar taşlarında yeni döneme geçiliyor! Dua, resim ve yazı yerine karekod sistemi geldi Iğdır'dan Erzurum'a dönen kamyon şoförünün seyir halindeyken ayakları dondu AK Parti'nin 2020'nin en beğenilen olayı anketinde ilk sırayı Ayasofya'nın ibadete açılması aldı Yoldan geçenleri gizlice videoya alan şahsa gençler müdahale etti Çukur'da ayrılıkların ardı arkası kesilmiyor! Başrol oyuncusu diziye veda etti Biden, Trump'ın kaldırdığı Kovid-19 seyahat yasağını geri getirdi