Son Dakika Haberleri: Cem Yılmaz'ın "Komedyenlere Tur Bindirdim" Sözüne Yılmaz Erdoğan'dan Cevap: O Yarışı Görmedim

Cem Yılmaz'ın "Komedyenlere Tur Bindirdim" Sözüne Yılmaz Erdoğan'dan Cevap: O Yarışı Görmedim

2 yıl önce

Cem Yılmaz'ın "Komedyenler arasında sonuncuyum. Çünkü hepsine tur bindirdim" şeklindeki iddialı çıkışına Yılmaz Erdoğan, "Ben o yarışı görmedim, ne zaman yapmış?" sözleriyle cevap verdi.

Cem Yılmaz'ın

Beşiktaş Kültür Merkezi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen İstanbul Komedi Festivali, Yılmaz Erdoğan'ın 'Münaşaka' adlı gösterisiyle sona erdi. Uniq Hall'de gerçekleşen gösteriyi izleyenler arasında çok sayıda ünlü isim vardı.

"DAHA ÖNCE YAPILMALIYDI"

Kapanış partisinde gazetecilerin sorularını yanıtlayan Erdoğan, "Festival denilince komedi akla gelmiyor. BKM'nin daha önce yapması gereken bir etkinlikti. İhtiyacı karşıladı. Artık devam ederiz diye düşünüyorum" şeklinde konuştu.

"CEM'İN ŞUANDA OYUNU YOK"

Erdoğan, çok sayıda komedyenin izleyiciyle buluşmasını sağlayan organizasyonda yer almayan Cem Yılmaz'la ilgili, "Kapımız her zaman açık. Fakat Cem'in şu an oyunu yok. Belki seneye" diye konuştu.

"NE ZAMAN YAPMIŞ?"

Erdoğan, Yılmaz'ın, "Komedyenler arasında sonuncuyum. Çünkü hepsine tur bindirdim" açıklaması hatırlatılınca, "Ben o yarışı görmedim, ne zaman yapmış?" diyerek taş attı.

ATA DEMİREL SÜRPRİZİ

Hazırlıklarını sürdürdüğü 'Organize İşler 2'de Ata Demirer'i de düşündüğünü belirten sanatçı, "Beğendiğim bir arkadaşım. Ona bir şeyler bulmam lazım" dedi.

Haber Yayın Tarihi: 20.11.2017 11:05 3 kamyonetin içindeki 50 teröristin hareketliliği Mardin'den görüntülendi
Cumhurbaşkanı'na hakaret ettiği iddia edilen muhtar tutuklandı Tokat'ta iki grup arasında çıkan kavga ilçeyi savaş alanına çevirdi