Son Dakika Haberleri: Cem Yılmaz 'Kelime Oyunu'na Konuk Oldu

Cem Yılmaz 'Kelime Oyunu'na Konuk Oldu

4 yıl önce

Evinde programı izlediği sırada sunucu Varol'u arayıp "Ben de abimle programa katılmak istiyorum." diyen Yılmaz, birinciliği kimseye kaptırmadı.

Cem Yılmaz 'Kelime Oyunu'na Konuk Oldu, System.String[]

Ünlü komedyen  Cem Yılmaz, Show TV'de Ali İhsan Varol'un sunumuyla ekrana gelen "Kelime Oyunu"na abisi  Can Yılmaz'la katıldı. Komedyen bir gün evinde programı izlediği sırada Varol'u arayarak, "Ben de abimle programa katılmak istiyorum. İkimiz dışında diğer yarışmacılar ünlü olmasa da olur" diyerek ricada bulundu.

YILBAŞI AKŞAMI YAYINLANACAK

Milliyet'in haberine göre, yılbaşı akşamı yayınlanacak programın çekimleri önceki gün yapıldı. Yarışmada karşı karşıya geldiği  Can Yılmaz için "23 yıldır görmediğim abimle ilk defa karşılaştım" diyen  Cem Yılmaz birincilik koltuğuna oturdu.

İKİ AYRI KANALDA CEM YILMAZ

Cem Yılmaz yılbaşında bu kez gişe rekorları kıran "CM101 Fundamentals" gösterisiyle de  Kanal D'de ekrana gelecek.

YILDIZ TİLBE DE BAŞVURDU

Yarışmanın başka bir müdavimiyse  Yıldız Tilbe'ydi.  Twitter'dan "Kelime Oyunu"na katılmak istediğini söyleyen Tilbe önceki akşam yarıştı. Şarkıcı, ilk beş soruya hiç harf almadan cevap verdi ancak finalde yarışamadı.


Bodrum Depremini Sokak Köpekleri 4 Dakika Önce Fark Etti Otobüsün Önünü Kesen 15 Saldırgan, 5 Askeri Bayıltana Kadar Dövdü
Deprem Uzmanından Korkutan Yorum: Gündüz Olsaydı Denizden Ceset Toplardık