Son Dakika Haberleri: Cem Yılmaz, "Komik Astronot Aranıyor" Diyen NASA'ya Rest Çekti: İşim Var

Cem Yılmaz, "Komik Astronot Aranıyor" Diyen NASA'ya Rest Çekti: İşim Var

28 gün önce

Usta komedyen Cem Yılmaz, NASA'nın 'Komik astronot aranıyor' paylaşımına verdiği cevapla sosyal medyayı kırdı geçirdi. Yılmaz, BBC'nin paylaştığı NASA haberinin altına "İşim var" yazdı.

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, NASA'nın 'Komik astronot aranıyor' paylaşımına kayıtsız kalmadı. Yılmaz, gönderiye "İşim var" yazarak sosyal medyada yine adından söz ettirdi.

İSTASYONUN SOSYAL MEDYA HESABINA YAZDI

BBC'nin haberine göre, kurumun komik bir kişinin ekiplerin gergin ortamlara baş etmesini kolaylaştıracağına işaret eden araştırmalara dayanarak dört astronot grubuyla çalışma yürüttüğü açıklandı. Bunu duyan Cem Yılmaz, istasyonun sosyal medya hesabına "İşim var" dedi.

"EKİBİN MORALİNİ YÜKSEK TUTACAK BİRİNE İHTİYACIMIZ VAR"

NASA'nın araştırmasına öncülük eden Florida Üniversitesi'nden antropolog Prof. Jeffrey Johnson, "Mars yolculuğu gibi, sınırlı bir alanda uzun bir süre kalmak sinirleri yıpratıyor. Bu nedenle uzay aracında, işlerin normal seyrinde yürümesi için ekibin moralini yüksek tutacak birine ihtiyacımız var" dedi.

"KOMİK, LİDER, AHBAP"

Johnson, Antarktika'da dört yıl süren araştırmaları sonunda, "Komik, lider, ahbap, hikaye anlatıcı, uzlaştırıcı ve dert ortağı" gibi karakterlerin ekipleri birleştirdiği ve işlerin daha iyi yürümesi sağladığı sonucuna vardığını belirtti.

"İŞİM VAR" YAZDI

NASA'nın bu açıklamasına komedyen Cem Yılmaz'dan yanıt geldi. Cem Yılmaz Twitter hesabından söz konusu haberi "İşim var" notu ile paylaştı.


YORUMLAR


Berat Albayrak Babasının Koluna Girip Mezarlığa Gitti Deprem Kahininin Türkiye İçin Yaptığı Tahmin Doğru Çıktı Ankara'da Belediye Otobüsünde Taciz İddiasına Gözaltı