Cemal Hünal ve Onur Şenay'ı Buluşturan Kara Komedi - Son Dakika

Cemal Hünal ve Onur Şenay'ı Buluşturan Kara Komedi

09.10.2018 13:48
Cemal Hünal ve Onur Şenay'ı Buluşturan Kara Komedi, System.String[]

Cemal Hünal ve Onur Şenay'ın rol aldığı "Patron" oyunu Gayrettepe KATS Sahne'de tiyatroseverler ile buluşuyor!

10 Ekim Çarşamba, 17 Ekim Çarşamba ve 31 Ekim Çarşamba günleri sahnelenecek olan oyun, çocukluk arkadaşı iki kafadarın birlikte çıktıkları yolculuğun macerasını anlatıyor.

Tiyatro Şenay'ın, iki ünlü oyuncusu Cemal Hünal ve Onur Şenay'ı tiyatro sahnesinde buluşturan "Patron", sürprizli akışıyla dikkat çekiyor.

Bir yol macerası olan oyunda; çocukluk arkadaşı iki kafadar Sadık (Cemal Hünal) ve Okan (Onur Şenay), Patron adını verdikleri bir mafya lideri için çalışmaktadırlar. Patron'un ölüm talimatı verdiği birini öldürürler, fakat yanlış kişiyi öldürdüklerini fark ederler. Patron'un gazabından çok korkan iki kafadar, Patron'a gidip durumu kendi ağızlarından anlatmak isterler.

Tiyatro Şenay'ın tek perdelik oyunu "Patron", 10 Ekim Çarşamba, 17 Ekim Çarşamba ve 31 Ekim Çarşamba saat 20:30'da Gayrettepe Kats Sahne'de!

Cemal Hünal ve Onur Şenay'ı Buluşturan Kara Komedi

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Cemal Hünal ve Onur Şenay'ı Buluşturan Kara Komedi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan İzmir'e gidiyor Khabib, İslam karşıtı sözler sarf eden Macron'a ayetle yanıt verdi İzmir'de meydana gelen depremin sesi ortaya çıktı! Dinleyenlerin tüyleri ürperiyor Komşuların gürültü kavgası kanlı bitti: 2 ölü 1 yaralı Depremi mavi ay mı tetikledi? 16 Kasım'ı işaret eden ünlü astrolog Aysun Koç'tan ürküten sözler 2000 yılına ait fotoğraf her şeyi ortaya çıkardı! Rıza Bey Apartmanı ile ilgili dehşete düşüren detay İzmir'de yıkılan binada kullanan malzemeler kalitesiz çıktı Son Dakika! İzmir'de 23 saat sonra gelen mucize! Anne ve 3 çocuğu enkaz altından çıkarıldı