Son Dakika Haberleri: Cemal Kaşıkçı'nın belgeselini çekecekti! Sean Penn'den sürpriz karar

Cemal Kaşıkçı'nın belgeselini çekecekti! Sean Penn'den sürpriz karar

6 gün önce

HOLLYWOOD'un ünlü yönetmen ve oyuncularından Sean Penn, geçen sene İstanbul'da öldürülen Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın belgeselini yapmak için yürüttüğü çalışmaları durdurdu.

Cemal Kaşıkçı'nın belgeselini çekecekti! Sean Penn'den sürpriz karar, System.String[]
HOLLYWOOD'un ünlü yönetmen ve oyuncularından Sean Penn, geçen sene İstanbul'da öldürülen Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın belgeselini yapmak için yürüttüğü çalışmaları durdurdu. Ünlü yıldız, İstanbul'daki Suudi Arabistan Konsolosluğu'nda cinayete kurban giden Cemal Kaşıkçı'nın belgeselini yapmak için geçtiğimiz aylarda Türkiye'ye gelmişti.

Nişanlıdan ret cevabı

Ekibiyle konsolosluk önünde çekim yapan oyuncu, İstanbul'dan ayrılırken yakında yeniden geleceğini ve bir an önce belgeselin startını vereceğini söylemişti. Ancak olayla ilgili görüşmek istediği Cemal Kaşıkçı'nın nişanlısı Hatice Cengiz'den ret yanıtı alan Penn, yeterli bilgi ve belgeye de ulaşamayınca belgesel projesini rafa kaldırdı.Gazeteci Cemal Kaşıkçı, 2 Ekim 2018 tarihinde Suudi Arabistan'ın İstanbul'daki başkonsolosluğunda öldürüldü.
Kaynak: Hürriyet

Haber Yayın Tarihi: 12.08.2019 09:55 

YORUMLAR


Oyuncu Kristen Stewart, senarist Dylan Meyer ile öpüşürken görüntülendi
Dünyaca ünlü model Heidi Klum, göğüs dekolteli pozunu paylaştı Güzel oyuncu İpek Yaylacıoğlu, Arka Sokaklar dizisinden ayrıldı Fenomen Reynmen, ilk konserinden 180 bin TL kazandı