Cemre Kemer'in çocuğunun cinsiyeti belli oldu - Son Dakika

Cemre Kemer'in çocuğunun cinsiyeti belli oldu

19.01.2021 11:46

Sekiz yıldır birlikte olduğu Emir Medina ile geçtiğimiz ay evlenen Cemre Kemer, dün paylaştığı fotoğrafla bebek beklediğinin müjdesini verdi. Üç aylık hamile olduğunu ve kız bebek beklediğini söyleyen Kemer, salgın nedeniyle bu süreci evde geçirecek.

Yıllar önce popüler olan Hepsi grubunun solistlerinden Cemre Kemer, dün Instagram hesabından belirginleşen göbeğinin fotoğrafını paylaşarak bebek beklediğinin müjdesini verdi. 3 aylık hamile olan Kemer, koronavirüs salgınından dolayı aldığı önlemlerden de bahsetti.

"BEBEK YAPMAYA KARAR VERİNCE EVDEN ÇIKMAMAYA BAŞLADIM"

Milliyet'ten Seçkin Şenvardar'ın haberine göre; Kızı olacağını söyleyen şarkıcı, "Ailem haberi alınca heyecanlandı. Bir yandan da gebeler aşı olamayıp, ilaç alamadığı için korkuyorlar. Zaten bebek yapmaya karar verdiğimizden dolayı uzun süredir evden çıkmıyordum" ifadelerini kullandı.

Cemre Kemer'in çocuğunun cinsiyeti belli oldu
Cemre Kemer'in çocuğunun cinsiyeti belli oldu

Cemre Kemer'in çocuğunun cinsiyeti belli oldu
3 hafta önce evlenen şarkıcı Cemre Kemer hamile mi?

Son Dakika Magazin Cemre Kemer'in çocuğunun cinsiyeti belli oldu - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (2)

Son Dakika

Muharrem İnce partisinin ilk sloganının 'MAVİ' olduğunu açıkladı İlkay Gündoğan koronavirüs salgını nedeniyle göremediği ailesini çok özlediğini söyledi Mustafa Cengiz, Ankaragücü maçı sonrası MHK'ye istifa çağrısında bulundu Galatasaray yöneticisi Şükrü Hanedar'dan Rıdvan Dilmen'e lakaplı gönderme Son Dakika: Haftalık vaka sayıları ve 15 günde bir yayınlanacak risk haritası hafta sonu ilan edilecek Muharrem İnce, "Beştepe'ye giden CHP'li" iddiasını tekrar gündeme getirdi: Büyük gelişmeler oluyor Temel Karamollaoğlu, HDP'nin kapatılma tartışmasında tavrını belli etti: Birini kapatırsınız bir başkası çıkar Öldü sanılıp morga kaldırılan adam, otopsi yapılırken uyandı