Cenaze, Kar ve Tipi Nedeniyle 4 Gündür İlçeden Köye Götürülemedi - Son Dakika

Cenaze, Kar ve Tipi Nedeniyle 4 Gündür İlçeden Köye Götürülemedi

18.02.2012 15:55
Cenaze, Kar ve Tipi Nedeniyle 4 Gündür İlçeden Köye Götürülemedi, System.String[]

Yurdun birçok yerinde olduğu gibi Kahramanmaraş'ta da yoğun kar yağışı etkili oluyor.

Yurdun birçok yerinde olduğu gibi Kahramanmaraş'ta da yoğun kar yağışı etkili oluyor. Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinde bir cenaze yoğun kar yağışı sebebiyle 4 gündür toprağa verilemiyor. Cemevinde bekleyen yakınları birkaç defa denemelerine rağmen 30 kilometre uzaklıktaki Alçiçek köyüne gidemediklerini ve cenazeyi toprağa veremediklerini kaydetti.

Konya'da vefat eden 38 yaşındaki Hüseyin Vural'ın memleketine getirilen cenazesi, yoğun kar ve tipi nedeniyle toprağa verileceği köye ulaştırılamadı. 3 çocuk babası Vural'ın cenazesi 4 gündür Elbistan'da bekletiliyor.

Cenaze, Kar ve Tipi Nedeniyle 4 Gündür İlçeden Köye Götürülemedi

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Cenaze, Kar ve Tipi Nedeniyle 4 Gündür İlçeden Köye Götürülemedi - Son Dakika


Son Dakika

Sorulara yanıt veremeyince yayını terk eden Şevval Şahin'e ünlü isimlerden destek geldi Son dakika: Azerbaycan ve Ermenistan, insani ateşkes konusunda anlaştı Fransa'nın beklediği destek Yunanistan'dan geldi: Erdoğan'ın Macron'a yönelik sözleri kabul edilemez Erkek kardeşi tarafından katledilen Melek Aslan cinayetinin azmettiricisi Orhan Vatansever tutuklandı Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev: Vakit kaybına tahammülümüz yok, ordumuz daha hızlı ilerleyecek Sosa'nın Trabzonspor maçındaki hatası ve performansı F.Bahçe taraftarının tepkisini çekti 20 yaşındaki genç, yarı çıplak halde park halindeki aracın üstüne düştü Meteoroloji'den 4 il için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı