Son Dakika Haberleri: Cengiz Ergün'den, Bahçeli'ye Ziyaret

Cengiz Ergün'den, Bahçeli'ye Ziyaret

9 gün önce

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi ziyaret etti.

Cengiz Ergün'den, Bahçeli'ye Ziyaret, System.String[]
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi ziyaret etti.


Büyükşehir belediyesinden yapılan açıklamaya göre, 31 Mart yerel seçimlerinde belediye başkanı seçilen Ergün, MHP Genel Merkezi'nde partisinin genel başkanı Devlet Bahçeli ile bir araya geldi.

Ergün, Devlet Bahçeli'yi ve parti yönetimini bu yıl 479'uncu kez düzenlenecek Uluslararası Manisa Mesir Macunu Festivaline davet etti.


Manisa'da 3. kez kez başkanlığa seçilmenin mutluluğunu Bahçeli ile paylaşan Başkan Ergün, "Manisalı vatandaşlarımızın desteğiyle bir kez daha bu onurlu göreve seçildim. Geride kalan hizmet dönemimizde olduğu gibi aynı aşk ve şevkle Manisa'mıza hizmet etmeye devam edeceğiz." ifadelerini kullandı.

MHP Genel Başkanı Bahçeli'nin de Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Ergün'ü tebrik ederek, yeni hizmet döneminde başarılar dilediği öğrenildi.
Haber Yayın Tarihi : 17.04.2019 04:49 Kaynak: AAKöpeğinin Tasmasıyla Kendisini Astı Fuhuş Yapan Kadınların Gerçek Meslekleri Şaşırttı 2 Erkek Öğrenciyi Evine Götürerek Cinsel İstismarda Bulunan Rehber Öğretmen Tutuklandı "Erdoğan'ın Korumaları Beni Dövdü" Diyen Avukatın Gözaltına Alınma Görüntüleri Ortaya Çıktı