Cengiz Koraltan, canlı yayında komşuluğun tanımını yapmış: Komşu demek dost demek - Son Dakika

Cengiz Koraltan, canlı yayında komşuluğun tanımını yapmış: Komşu demek dost demek

30.09.2020 11:50

Evli olan komşusu ile kaçan ve çiftin çocuklarının da kendisinden olduğu DNA testi ile ortaya çıkan Cengiz Koraltan, Esra Erol'un "Sizce komşuluk nedir?" sorusuna "Komşu demek can demek, dost demek, yardımcı demek" şeklinde cevap vermiş.

Evli ve iki çocuk annesi Esra Karakuş ile birlikte olan ve DNA testi sonucu genç kadının yeni doğan çocuğunun kendisinden olduğu öğrenilen Cengiz Koraltan'ın canlı yayında komşuluğun tanımını yaptığı ortaya çıktı.

"KOMŞU DEMEK DOST DEMEK"

Canlı yayında Esra Erol'un "Sizce komşuluk nedir?" sorusuna yanıt veren Koraltan, "Komşu demek can demek, dost demek, yardımcı demektir. Komşu demek gerektiği yerde yardım etmektir" ifadelerini kullandı.

Cengiz Koraltan, canlı yayında komşuluğun tanımını yapmış: Komşu demek dost demek

SALDIRIYA UĞRADI

Öte yandan karıştığı skandal olaya rağmen canlı yayındaki rahat tavırlarıyla dikkatleri üzerine çeken Cengiz Koraltan, önceki gün bir grubun saldırısına uğradı. Aldığı darbelerle yere yığılıp bayılan Cengiz Koraltan, çevredeki yurttaşların ihbarı üzerine ambulansla Nazilli Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Tedavisinin ardından taburcu edilen Koraltan, ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü.

Cengiz Koraltan, canlı yayında komşuluğun tanımını yapmış: Komşu demek dost demek

Son Dakika 3. Sayfa Cengiz Koraltan, canlı yayında komşuluğun tanımını yapmış: Komşu demek dost demek - Son Dakika

YORUMLAR (21)
  • VEDAT: ALLAH KAHRETSİN BÖYLE AHLAKSIZ İNSANLARI . KİMSE İZLEMESİN BÖYLE PROGRAMLARI BENCE .İZLEDİKÇE ESRA EROL VE ONUN GİBİ PROGRAM YAPANLARA PRİM OLUYOR, REKLAM OLUYOR. TOPLUM AHLAK VE DEĞERLERİNE ZARAR VEREN BU TÜR PROGRAMLARA RTÜK İZİN VERVERMESİN Cevap Yaz 7 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

KKTC seçimleri üzerinden polemik yaşayan Adil Gür ve Kemal Öztürk canlı yayında fena kapıştı "Hazır asker" imajıyla gündeme bomba gibi düşen Yıldız Tilbe, yeni tarzıyla yine çok konuşulacak Vakalardaki vahim artış sonrası Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, herkesin merak ettiği soruyu yanıtladı: İlave tedbirler gündemde değil Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Azerbaycan'dan asker talebi gelirse Türkiye tereddüt etmez Giydiği çorap nedeniyle eleştirildikten sonra reklam teklifi bekleyen Seda Sayan'ın başına talih kuşu kondu Bilim insanlarından yeni araştırma! Koronavirüsün insanı nasıl hasta ettiği ortaya çıktı Korkutan görüntüler! Koronavirüsten ölenler hastane koridoruna dizildi Kızarmış tavuğun içinden çıkan parça, genç kızı hastanelik etti