Cengiz Küçükayvaz Capitol'de Demir Atıyor - Son Dakika

Cengiz Küçükayvaz Capitol'de Demir Atıyor

05.04.2014 10:29
Cengiz Küçükayvaz Capitol'de Demir Atıyor, System.String[]

Capitol Alışveriş Merkezi, efsanevi Uçan Hollandalı gemisini, Cengiz Küçükayvaz kaptanlığında 5 Nisan Cumartesi saat 17:00'de çocuklarla buluşturuyor.

Capitol, Cengiz Küçükayvaz'ın mürettabatı olarak Uçan Hollandalı gemisine girmek ve interaktif etkinliklere katılmak için tüm çocukları macera dolu keşfe davet ediyor.

Uçan Hollandalı gemisine korsan mürettebatı tarafından alınan çocuklar, yaş gruplarına göre korsan kostümleri giyerek heyecan verici bir dünyaya adım atacaklar. Çocuklar, efsanevi geminin içerisinde korsanların hayatlarını, çeşitli yarışmalar ve müzikal tiyatro oyunu ile keşfederken, ebeveynleri etkinlik alanındaki ekranlardan çocuklarının eğlencesine tanıklık edebilecekler.

Uçan Hollandalı'nın Mürettabıtına Girme Şansı

4-13 yaş grubundaki çocukların giriş yapacağı dev geminin içerisinde çocukları halat atma, halat çekme, hazine puzzle tamamlama, korsanlık konsol oyunu gibi turnuvalar bekliyor. Turnuvalar sonrasında kaptan Willem van der Decken tarafından mürettabata alındıklarına dair sertifika kazanacaklar.

Uçan Hollandalı Sergisi ve Korsan Mağazası

Mürettebat sertifikasını alan tüm çocuklar, etkinlik alanındaki Uçan Hollandalı Sergisini ve içerisinde korsanlıkla ilgili çeşitli aksesuarların ve oyuncakların satışa sunulduğu mağazayı görme şansı yakalayacaklar.

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Cengiz Küçükayvaz Capitol'de Demir Atıyor - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Asgari ücret zammı için ilk öneri HDP'den geldi: 4 bin TL olsun Aracını otoparka bırakan Yasemin Şefkatli geçmiş dönem borcunu öğrenince şaşıp kaldı Bilim Kurulu Üyesi Kayıpmaz gün verip uyardı: Cumaya kadar sayı azalmazsa sert tedbirler devreye sokulabilir Maske nedeniyle uçakta ortalık karıştı! 3 yolcu ile futbolcular çığlık çığlığa birbirine girdi "İntihar etti" dediği eşi kurtulunca gerçekler ortaya çıktı! Tecavüz edip başından vurmuş Hırsızlar için kurulmuştu, pandemide işe yaradı! Kamerayla izlenen köye koronavirüs giremedi Köylünün geçim kaynağı oldu! Koronavirüs sonrası kekik yağı satışları patladı Genç kızları tuzağa düşüren izdivacın damat adayı, son işinde kıskıvrak yakalandı