Sezonu kapatan Cenk, dedesine bu sözlerle dert yandı: Taşın üzerinde oynattılar bizi - Son Dakika

Sezonu kapatan Cenk, dedesine bu sözlerle dert yandı: Taşın üzerinde oynattılar bizi

14.04.2021 20:22

Beşiktaş'ın Erzurumspor'la oynadığı maçta sakatlanarak sezonu kapatan Cenk Tosun, dedesi Ahmet Kırca'ya dert yandı. Stattın zemininden şikayet eden ve sakatlığını buna bağlayan golcü futbolcu, "Dede, çim sahada değil, taşın üzerinde oynattılar bizi" ifadelerini kullandı.

Süper Toto Süper Lig'in 34. haftasında BB Erzurumspor'u 4-2 mağlup eden Beşiktaş, Cenk Tosun'u sakatlığa kurban verdi. Golcü futbolcunun dedesi Ahmet Kırca, torunuyla sakatlık üzerine neler konuştuğunu anlattı.

Ahmet Kırca'nın açıklamaları şöyle:

"GÖZYAŞLARIMI TUTAMADIM"

"Torunumun acılar içinde yerde kaldığını görünce içimden bir parça koptu sanki, gözyaşlarımı tutamadım. O benim canım ciğerim.

AMELİYATTAN SONRA KONUŞTULAR

Hemen annesini aradım, ameliyata alınacağını söylediler. Ameliyattan sonra da Cenk ile konuştum. 'Dede, çim sahada değil, taşın üzerinde oynattılar bizi

Cenk Tosun: Dede çim sahada değil, taşın üzerinde oynattılar bizi

"TRANSFER OLUNCA SEVİNÇTEN HAVALARA UÇMUŞTU"

Cenk kendini bildi bileli hasta Beşiktaşlı, Renklerine gönül verdiği kulübe transfer olunca sevinçten havalara uçmuştu. Beşiktaş'ta ve A Millî Takım'da oynamak en büyük hayalleriydi. Çok şükür ikisini de gerçekleştirdi, onunla gurur duyuyorum.

"CENK SÖZ VERDİ"

Durumu şu anda iyi, formasından uzun süre ayrı kalacağı ve EURO 2020'de ülkesine hizmet edemeyeceği için çok üzgün; ama eskisinden daha iyi olacağına söz verdi."

Sezonu kapatan Cenk, dedesine bu sözlerle dert yandı: Taşın üzerinde oynattılar bizi

Son Dakika Spor Sezonu kapatan Cenk, dedesine bu sözlerle dert yandı: Taşın üzerinde oynattılar bizi - Son Dakika Spor


YORUMLAR (37)
  • FİKRET GÜLTEPE : ALLAH büyük cenk bir takımın hakkını çalarsan başına bunlar gelir daha bu neki çok cezan var daha her takım orada maç oynaddı yenildiler onlar saha hakkında konuşurken niye sesiniz çıkmadı şimdi öküzler gibi bağlıyorsunuz acıttımı Cevap Yaz 5 20 Yayından Kaldır
  • Sakıp akdoğan: Maçlar iyi oyunla kazanılir,tuzakla,cirkinlikle, zemini ısıtmayıp taş haline getirmekle hileye başvurmakla kazanilmaz..spor federasyonu artık erzurumda maç oynatmamalı.başka futbolcular sakatlamasın. . Cevap Yaz 11 4 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Son Dakika: İsrail Başbakanı Netanyahu kana doymuyor: Tüm gücümüzle saldırmaya devam edeceğiz Son Dakika: İsrail Başbakanı Netanyahu kana doymuyor: Tüm gücümüzle saldırmaya devam edeceğiz Maç sonu kavgaya karışan Ghezzal'ın menajeri gözaltına alındı Maç sonu kavgaya karışan Ghezzal'ın menajeri gözaltına alındı Beşiktaş, Karagümrük'e kaybetti ve maç sonu ortalık savaş alanına döndü Beşiktaş, Karagümrük'e kaybetti ve maç sonu ortalık savaş alanına döndü İsrail'in Gazze'ye dünden bu yana düzenlediği saldırılarda hayatını kaybedenlerin sayısı 30'a yükseldi İsrail'in Gazze'ye dünden bu yana düzenlediği saldırılarda hayatını kaybedenlerin sayısı 30'a yükseldi Şampiyonlar Ligi finali Türkiye'den alınıp Portekiz'e verildi Şampiyonlar Ligi finali Türkiye'den alınıp Portekiz'e verildi Ormanda asılı bulunan ikili toprağa verildi, yan yana gömülme vasiyetleri yerine getirilmedi Ormanda asılı bulunan ikili toprağa verildi, yan yana gömülme vasiyetleri yerine getirilmedi Netanyahu'nun oğlundan peş peşe Türkiye karşıtı hamleler! Erdoğan'ın paylaşımını da hedef aldı Netanyahu'nun oğlundan peş peşe Türkiye karşıtı hamleler! Erdoğan'ın paylaşımını da hedef aldı Görenleri şaşkına çevirdi: Babasının kimlik bilgileriyle kurulan 3 şirketten 14 milyonluk borç kaldı! Görenleri şaşkına çevirdi: Babasının kimlik bilgileriyle kurulan 3 şirketten 14 milyonluk borç kaldı!
Advertisement