Son Dakika Haberleri: Everton Antrenörü: Cenk Tosun Brighton Maçına İlk 11'de Çıkabilir

Everton Antrenörü: Cenk Tosun Brighton Maçına İlk 11'de Çıkabilir

10 ay önce

Everton antrenörü Duncan Ferguson, "Cenk Tosun İngiltere'ye alıştı. Watford ve Burnley maçında sonradan oyuna girebilir. Brighton maçında da ilk 11'e girebilir." dedi.

Cenk Tosun, Dubai kampına damgasını vurdu. Everton'ın antrenörü olan eski futbolcusu Duncan Ferguson, Dubai kampını değerlendirdi.

Eski İskoç futbolcu ve Everton Antrenörü olan Duncan, Cenk Tosun'u Dubai'deki kampta yakın markaja alırken milli futbolcu için gördüklerine dayanarak 'Büyük işler başaracak' ifadesini kullandı.

"TAKIMDAKİ YERİNE ALIŞTI"

Takımla Cenk Tosun'un uyum sağlamaya başladığını belirten İskoç antrenör, "Antrenmanlarda Cenk Tosun takımdaki yerine alıştı. Antrenmanlarda da gayet iyiydi ve birçok gol attı" ifadelerini kullandı.

Spurs ve West Brom maçlarının ardından yedeğe çekilen Cenk Tosun'un uyum sorununun halletmiş gibi göründüğünün altını çizen Ferguson "İngiltere dönüşü ona şans vermek istiyoruz" dedi.

"BRIGHTON MAÇINA İLK 11'DE ÇIKABİLİR"

Ferguson, Cenk Tosun'un arka arkaya oynanacak Watford ve Burnley deplasmanlarında sonradan oyuna girebileceğini belirtirken arkasından gelecek ve iç sahada oynanacak Brighton maçında ilk 11'de görev yapabileceğini vurguladı.

Kaynak: Skorer


YORUMLAR


Tarlasını Süren Çiftçi, Tesadüfen Tarihi Su Tünellerini Buldu O Ses Türkiye'de Bomba İddia: Beyaz ile Hadise Aşk Yaşıyor

Diyarbakır'ın Eğil İlçesinde Bulunan Kral Kızı Barajı'nın Kapaklarından Biri Koptu