Son Dakika Haberleri: Everton Antrenörü: Cenk Tosun Brighton Maçına İlk 11'de Çıkabilir

Everton Antrenörü: Cenk Tosun Brighton Maçına İlk 11'de Çıkabilir

28 gün önce

Everton antrenörü Duncan Ferguson, "Cenk Tosun İngiltere'ye alıştı. Watford ve Burnley maçında sonradan oyuna girebilir. Brighton maçında da ilk 11'e girebilir." dedi.

 Cenk Tosun, Dubai kampına damgasını vurdu. Everton'ın antrenörü olan eski futbolcusu Duncan Ferguson, Dubai kampını değerlendirdi.

Eski İskoç futbolcu ve Everton Antrenörü olan Duncan, Cenk Tosun'u Dubai'deki kampta yakın markaja alırken milli futbolcu için gördüklerine dayanarak 'Büyük işler başaracak' ifadesini kullandı.

"TAKIMDAKİ YERİNE ALIŞTI"

Takımla Cenk Tosun'un uyum sağlamaya başladığını belirten İskoç antrenör, "Antrenmanlarda Cenk Tosun takımdaki yerine alıştı. Antrenmanlarda da gayet iyiydi ve birçok gol attı" ifadelerini kullandı.

Spurs ve West Brom maçlarının ardından yedeğe çekilen Cenk Tosun'un uyum sorununun halletmiş gibi göründüğünün altını çizen Ferguson "İngiltere dönüşü ona şans vermek istiyoruz" dedi.

"BRIGHTON MAÇINA İLK 11'DE ÇIKABİLİR"

Ferguson, Cenk Tosun'un arka arkaya oynanacak Watford ve Burnley deplasmanlarında sonradan oyuna girebileceğini belirtirken arkasından gelecek ve iç sahada oynanacak Brighton maçında ilk 11'de görev yapabileceğini vurguladı.

Kaynak: Skorer


YORUMLAR


Dudak Uçuklatan Boşanmanın Altından İhanet Çıktı! İş Adamı, Eşini Aile Dostuyla Aldatmış Hayat Devam Ediyor'da Çocuk Gelin Rolüyle Ünlenen Meltem Miraloğlu, Son Haliyle Şoke Etti

Eşkıya'yı Tahtından Eden Kadın Dizisi, Yeni Başlayan Mehmed'e de Zirveyi Kaptırmadı