Cenk Tosun'un menajerliğini yapan babası Şenol Tosun: CSKA Moskova ile transfer görüşmesi yapabiliriz - Son Dakika

Cenk Tosun'un menajerliğini yapan babası Şenol Tosun: CSKA Moskova ile transfer görüşmesi yapabiliriz

02.03.2021 17:27

Cenk Tosun'un menajerliğini yapan babası Şenol Tosun, golcü oyuncunun geleceğine ilişkin açıklamalar yaptı. Babası, CSKA Moskova'nın ara transfer döneminde Cenk'i istediğini ama tercihini Beşiktaş'tan yana kullandığını söylerken yaz aylarında Rus ekibiyle bir görüşme yapılabileceğinin sinyallerini verdi.

Devre arası yaşadıklarını anlatan ve Rus basınından Metaratings.ru'ya konuşan Şenol Tosun "CSKA Moskova'dan devre arasında teklif aldığımız sır değil. Ancak Tosun ailesi olarak Beşiktaş'a dönme kararı aldık. Beşiktaş'ta 5 aylık süre geçirmenin, CSKA'ya kiralık gitmekten daha iyi olacağını düşündük." dedi.

"MOSKOVA KULÜBÜNÜN ŞARTLARI OLDUKÇA İYİYDİ"

Açıklamalarına devam eden Şenol Tosun "Aslında Moskova kulübünün şartları oldukça iyiydi, sorun yoktu. Ama Cenk, Beşiktaş'ı iyi tanıyor ve İstanbul'u seviyor. CSKA'ya gitseydi, bir adaptasyon dönemi olacaktı ama Beşiktaş için böyle bir ihtimal yoktu" diye konuştu.

YAZ AYLARINDA RUSYA'YA TRANSFER OLABİLİR

Ayrıca Şenol Tosun, "Eşi de İstanbul'da olmak istedi. İstanbul'u sevdiği için dönmek istedi. Genel olarak hepimiz, İstanbul'da birkaç ay geçirmenin en iyi çözüm olacağını düşündük ve Beşiktaş'a imza attık" ifadelerini kullandı. Cenk Tosun'un yaz aylarında Rusya'ya transfer olabileceğini söyleyen Şenol Tosun, "Yaz aylarında CSKA Moskova ile 2-3 yıllık sözleşme karşılığında bir transfer görüşmesi yapabiliriz. Böyle bir şey neden olmasın? Birkaç ay içinde neler olacağını kimse bilemez" dedi.

Cenk Tosun'un menajerliğini yapan babası Şenol Tosun: CSKA Moskova ile transfer görüşmesi yapabiliriz

Son Dakika Spor Cenk Tosun'un menajerliğini yapan babası Şenol Tosun: CSKA Moskova ile transfer görüşmesi yapabiliriz - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Göztepe maçında Fatih Terim'in oldukça moralsiz olduğu görüldü Göztepe maçında Fatih Terim'in oldukça moralsiz olduğu görüldü Traktörün altında kalan 7 yaşındaki çocuk, feci şekilde can verdi Traktörün altında kalan 7 yaşındaki çocuk, feci şekilde can verdi Fatih Terim'den Mustafa Cengiz'e yanıt: Galatasaray'a emek verene dokunulamaz Fatih Terim'den Mustafa Cengiz'e yanıt: Galatasaray'a emek verene dokunulamaz Hadise, Ebru Gündeş-Reza Zarrab hakkında yıllar önce bakın ne demiş? Tekrar gündem oldu Hadise, Ebru Gündeş-Reza Zarrab hakkında yıllar önce bakın ne demiş? Tekrar gündem oldu Fransız basını sert eleştirdi: Burak Yılmaz, Lille'i şampiyonluktan edebilir Fransız basını sert eleştirdi: Burak Yılmaz, Lille'i şampiyonluktan edebilir Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hasankeyf-2 köprüsünün açılışında yine çevre düzenlemesi uyarısı yaptı Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hasankeyf-2 köprüsünün açılışında yine çevre düzenlemesi uyarısı yaptı İBB'nin Adalar'dan toplatıp sahiplendirdiği atlar tartışma konusu oldu! Hatay'a gönderilen 50 at kayıp İBB'nin Adalar'dan toplatıp sahiplendirdiği atlar tartışma konusu oldu! Hatay'a gönderilen 50 at kayıp Antalya'da endişelendiren görüntüler! Sürü halinde geldiler, vatandaşlar deniz sezonu için kaygılı Antalya'da endişelendiren görüntüler! Sürü halinde geldiler, vatandaşlar deniz sezonu için kaygılı
19:55