Cennetten Kovulmak Filmi Seyircisiyle Buluştu - Son Dakika

Cennetten Kovulmak Filmi Seyircisiyle Buluştu

18.12.2013 14:30
Cennetten Kovulmak Filmi Seyircisiyle Buluştu, System.String[]

Yönetmenliğini Ferit Karahan'ın yaptığı Cennetten Kovulmak filmi seyircisiyle buluştu.

Emine İstanbul'da yaşayan, 24 yaşında kentli bir kadındır; Kürt işçilerin ağırlıkta olduğu bir inşatta elektrik mühendisi olarak çalışır. Bir gün inşaatta bir kaza sonucu Kürşat isimli bir işçi hayatını kaybeder. Bu olaydan çok etkilenen Emine, Kürşat'ın memleketine gitmeye karar verir.

Ayşe ise Muş'ta yaşayan 8 yaşında küçük bir kız çocuğudur; tüm hayali hayatını sürdürebilmek için İstanbul'a gitmektir. Birbirinden çok farklı yaşamlar süren bu iki insanın yolları aslında hiç taraf olmadıkları çatışmalarla kesişecektir.

Yönetmen: Ferit Karahan

Senaryo: Serdar Temel, Ferit Karahan

Oyuncular: Mirza Metin, Bünyamin Kavrut, Gülistan Acet, Rojda Tekin, Ezgi Asaroğlu

Filmin Türü: Drama 0,

Orijinal Adı: Cennetten Kovulmak

Yapımcı Firma: 0

Yapım Yılı: 2012

Yapım Ülkesi: Türkiye

Orijinal Dili: Türkçe

Dağıtıcı Firma: 0

Cennetten Kovulmak Filmi Seyircisiyle Buluştu

Son Dakika Güncel Cennetten Kovulmak Filmi Seyircisiyle Buluştu - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Çukur'da ayrılıkların ardı arkası kesilmiyor! Başrol oyuncusu diziye veda etti IMF'den Türkiye ekonomisi için yüzde 6'lık büyüme tahmini Temizlik görevlisi yolda bulduğu 50 bin lirayı sahibine teslim etti Yavru köpeklere cinsel istismarda bulunan sapık gözaltına alındı Ünlü spiker Hülya Hökenek, canlı yayında zamlara isyan etti: Bu fiyatlar gerçek mi? Genç kadın kendisine "Balina" diyenleri azmiyle bin pişman etti Nevşin Mengü'den "Kendi polisime saldırmam" diyen Cüneyt Arkın'a yanıt Koronadan hayatını kaybeden Karadeniz'in kanaat önderlerinden Nuri Genç'in cenazesine binlerce kişi katıldı