Cep Dünyasını Karıştıran Dedikodu! - Son Dakika

Cep Dünyasını Karıştıran Dedikodu!

18.01.2012 22:00
Cep Dünyasını Karıştıran Dedikodu!, System.String[]

Samsung'un diğer bir cep devini satın alacağı çok sık konuşulmaya başlandı. Ama işin aslı...

Salı günü ortaya çıkan raporlar, Kanadalı cep telefonu üreticisi RIM'in Samsung'a satılacağı iddialarını güçlendirmişti. Boy Genius Report'a göre BlackBerry markası için 12-15 milyar dolar isteyen RIM, Samsung tarafından satın alınacaktı. Ancak Samsung, RIM'i satın almayı düşünmediklerini söyleyerek dedikoduları yalanladı.

2011'de Galaxy S II gibi Android cepleriyle iyi bir sene geçiren Samsung'un, RIM'in istediği fiyatı çok yüksek bulduğu söyleniyor. Daha önce RIM'in BlackBerry 10 yazılımını diğer üreticilere lisanslayabileceği, geçtiğimiz ay ise Nokia ve Microsoft'un RIM'i satın almayı düşündükleri yönünde raporlar yayınlanmıştı.

Samsung yetkilisi James Chun tarafından yapılan açıklama ise söylentilere son noktayı koydu: "Firmayı (RIM) satın almayı düşünmedik ve düşünmüyoruz." Bir RIM yetkilisi ise konu hakkında sorulan sorulara cevap vermedi.

Cep Dünyasını Karıştıran Dedikodu!
Cep Dünyasını Karıştıran Dedikodu!
Cep Dünyasını Karıştıran Dedikodu!

- Kaynak: Chip.com.tr

Son Dakika Teknoloji Cep Dünyasını Karıştıran Dedikodu! - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Koronavirüsü hafif geçirenler dikkat! Hastalığın bıraktığı hasar sanılandan daha büyük Korona tedavisinde çığır açacak araştırma! Herkesin evinde olan Aspirin virüsün düşmanıymış Hagi mi, Alex mi? Fenerbahçe efsanesi Emre Belözoğlu, klişe soruda herkesi ters köşeye yatırdı Çinli şirket, dayanıklılıklarını artırmak için çalışanlarına kendi kendilerini tokatlattı İran lideri Hamaney, Macron'un tavrını "ahmakça" olarak nitelendirdi Akılalmaz olay! Horoz dövüşü baskınına giden polis, horoz tarafından öldürüldü Kaza yapan sürücüden hız sorusuna pişkin yanıt: 500 kilometre hızla geliyordum Merkez Bankası Başkanı, "Dolardaki yükselişi öngörebiliyor muydunuz?" sorusuna böyle yanıt verdi