"Cep Herkülü"nün kayıp madalyalarından biri ortaya çıktı - Son Dakika

"Cep Herkülü"nün kayıp madalyalarından biri ortaya çıktı

11.11.2019 14:02

- "Cep Herkülü"nün kayıp madalyalarından biri ortaya çıktı Arkadaşı madalya bende dedi, kızları iadesini istedi Aile madalyanın iadesi için suç duyurusunda bulunduİSTANBUL - Merhum milli halterci Naim Süleymanoğlu'nun madalyalarının kaybolması ile ilgili kızları suç duyusunda bulunarak...

- "Cep Herkülü"nün kayıp madalyalarından biri ortaya çıktı

Arkadaşı madalya bende dedi, kızları iadesini istedi

Aile madalyanın iadesi için suç duyurusunda bulundu

İSTANBUL - Merhum milli halterci Naim Süleymanoğlu'nun madalyalarının kaybolması ile ilgili kızları suç duyusunda bulunarak madalyaların bulunmasını istemişti. Bu haberler üzerine yazar Caner Taslaman sosyal medya hesabından, "1991 yılında Dünya Şampiyonluğu madalyasını bana armağan etmişti" açıklamasını yaptı. Bunun üzerine aile harekete geçerek madalyanın iadesi için suç duyurusunda bulundu.

Geçtiğimiz günlerde İhlas Haber Ajansı'nın gündeme taşıdığı merhum milli halterci Naim Süleymanoğlu'nun kayıp madalyaları ile ilgili olarak kızları, madalyaların bulunması için suç duyurusunda bulunmuştu. Cep Herkülü'nün evinde yapılan keşif sonrası ise madalyalara ulaşılamamıştı. Bu gelişmelerin ardından Naim Süleymanoğlu'nun arkadaşı olduğu belirtilen yazar Caner Taslaman sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunarak," Değerli dostum Naim Süleymanoğlu'nun bana hediye ettiği 1991 yılında Donaueschingen'de aldığı Dünya Şampiyonluğu madalyası. Mekanı Cennet Olsun" paylaşımı sonrası aile harekete geçerek madalyanın iadesi için girişimde bulundu. Aile avukatlarından Tuğçe Keskin Büyükçekmece Adliyesi'ne gelerek suç duyurusunda bulundu.

"Müvekkillerim istediklerini ilettiler"

1991 yılında kazanılan Dünya Şampiyonluğu madalyasını ailenin istediğini belirten Keskin, "Daha önce bizim başlattığımız bir savcılık dosyamız mevcuttu. Sosyal medya üzerinde gördüğümüz bir paylaşım sonrası buna ek şikayet dilekçesi sunduk. Kayıp olan madalyalardan birinin bir vatandaşta olduğunu öğrendik ve müvekkillerim istediklerini ilettiler. Hukuki süreç devam ediyor. Ailesi geri kalan madalyalarında bulunup bir müzede sergilenmesini istiyor" diye konuştu.

 Cep Herkülü nün kayıp madalyalarından biri ortaya çıktı
 Cep Herkülü nün kayıp madalyalarından biri ortaya çıktı
 Cep Herkülü nün kayıp madalyalarından biri ortaya çıktı
 Cep Herkülü nün kayıp madalyalarından biri ortaya çıktı

- Kaynak: İHA

Son Dakika Genel 'Cep Herkülü'nün kayıp madalyalarından biri ortaya çıktı - Son Dakika


Son Dakika

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, taburcu oldu Son Dakika: Sivasspor, evinde Villarreal'e 1-0 yenilmesine rağmen umutlarını sürdürdü Haluk Bilginer, Exxen'in 'Şeref Bey' dizisiyle ekranlara dönüyor Havalandırmanın arızalanması pahalıya patladı: 20 bin tavuk telef oldu Kardiyoloji uzmanından korkutan uyarı! Kalp, koronada adeta hedef tahtası CHP'li Gürsel Tekin: CHP'nin cumhurbaşkanı adayı hazır, partimiz içinden bir isim Son Dakika: Türkiye'de 3 Aralık günü koronavirüs nedeniyle 187 kişi vefat etti, 32 bin 381 yeni vaka tespit edildi Karadeniz'de ağlara takılan 8 kilogramlık levrek 1.040 liradan satışa sunuldu