Cepfix, İphone İçin Teknik Servis Hizmeteri Sunuyor - Son Dakika

Cepfix, İphone İçin Teknik Servis Hizmeteri Sunuyor

18.09.2015 17:29
Cepfix, İphone İçin Teknik Servis Hizmeteri Sunuyor, System.String[]

İphone telefonlarınız bozulduğunda kolay ve hızlı bir şekilde çözüm bulacak bir iPhone teknik servisi arıyorsanız, Cepfix ile tanışma zamanınız gelmiş demektir.

İphone telefonlarınız bozulduğunda kolay ve hızlı bir şekilde çözüm bulacak bir iPhone teknik servisi arıyorsanız, Cepfix ile tanışma zamanınız gelmiş demektir.

Pratik ve güvenilir bir telefon tamiri servisi olan Cepfix, yerinizden kalkmadan telefon tamir ettirmeyi mümkün kılıyor. Cepfix ayrıcalığını yaşamak için 3 basit adımı uygulamanız yeterli.

İlk adım Cepfix'e girip iPhone cihazınızın modelini ve arıza nedenini seçerek tahmini fiyat almak. Ardından siparişinizle birlikte Cepfix ekibi telefonunuzu kapınızdan teslim alıyor. Cihazınız tamirdeyken telefonsuz kalma ihtimalini düşünmeyin. Cepfix, yedek olarak verdiği iPhone 4 cihazını telefonunuz tamir olana kadar kullanma imkanı sunuyor.

Cepfix'in uzman teknisyenleri tarafından yapılan arıza tespiti sonrası onayınızla birlikte cihazınız tamir edilerek en kısa sürede ilk günkü haliyle evinize teslim ediliyor.

Cepfix.com, iPhone'unuzda oluşabilecek ses problemi, pilin şarj olmaması, butonların çalışmaması, bluetooth bağlantı sorunu, reset yapılamama, şarj soketi arızası, yön sensörü, hafıza kartı ve Touch ID sorunları gibi birçok probleme çözüm buluyor. Ayrıca kırık cam, ekran tamiri ve pil değişim hizmeti de sunuyor. Cepfix, tamir esnasında değişen herhangi bir parça için de 6 ay garanti veriyor.

Telefonunuz tamirdeyken size verilen hizmet numarasını siteye girerek telefonunuzun hangi aşamada olduğunu kontrol edebiliyorsunuz. Ayrıca merak ettiğiniz sorular hakkında 444 74 87'yi arayarak Cepfix müşteri hizmetlerinden bilgi alabiliyorsunuz.Telefonu teslim alırken ödemenizi kapıda ister kredi kartı, ister nakit olarak yapabiliyorsunuz.

Cepfix, İphone İçin Teknik Servis Hizmeteri Sunuyor

Kaynak: KurumsalHaber.com

Son Dakika Basın Bültenleri Cepfix, İphone İçin Teknik Servis Hizmeteri Sunuyor - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

İşte Seksenler dizisinin yayınlanacağı tarih: Her gün ekranda olacak İşte Seksenler dizisinin yayınlanacağı tarih: Her gün ekranda olacak 5 yıldızlı otellerin yanında ücretsiz izole tatile 'tam kapanma' nedeniyle giden olmadı 5 yıldızlı otellerin yanında ücretsiz izole tatile 'tam kapanma' nedeniyle giden olmadı WhatsApp'tan gelen mesaja 'Evet' diyen yandı! Anneler Günü dolandırıcılığı WhatsApp'tan gelen mesaja 'Evet' diyen yandı! Anneler Günü dolandırıcılığı Debenhams, tüm mağazalarını kapatıyor: 12 bin kişi işsiz kalacak Debenhams, tüm mağazalarını kapatıyor: 12 bin kişi işsiz kalacak Fenerbahçe ile yollarını ayıran Erol Bulut, Gaziantep'in başına geçiyor Fenerbahçe ile yollarını ayıran Erol Bulut, Gaziantep'in başına geçiyor Kulakların içinden neler çıktı neler: Aralarında kulaklık tıpası, boncuk ve oyun hamuru da var Kulakların içinden neler çıktı neler: Aralarında kulaklık tıpası, boncuk ve oyun hamuru da var Kolombiya'da vergi reformu tansiyonu yükseldi: Evdeki insanları diri diri yakmak istediler Kolombiya'da vergi reformu tansiyonu yükseldi: Evdeki insanları diri diri yakmak istediler Adana'da aşiretler birbirine girdi, sokaklar savaş alanına döndü Adana'da aşiretler birbirine girdi, sokaklar savaş alanına döndü
Advertisement