Son Dakika Haberleri: Ceren Hindistan Hakkında Mahkeme, Eski Erkek Arkadaşı Ümit Aslan'a 1 Ay Boyunca Hakaret Etmeme Kararı Verdi

Ceren Hindistan Hakkında Mahkeme, Eski Erkek Arkadaşı Ümit Aslan'a 1 Ay Boyunca Hakaret Etmeme Kararı Verdi

4 ay önce

Ceren Hindistan'ın eski erkek arkadaşı Ümit Aslan, Hindistan'ın kendisi hakkında küçük düşürücü ifadeler kullandığı gerekçesiyle istediği 3 günlük zorlama hapis cezası reddedildi.

Oyuncu Ceren Hindistan'ın 2.5 yaşındaki kızı Arya'nın böbreğinde tümöre rastlanması sonucu tedavi ettirmediği iddia edilmişti.Bunun üzerine hastane de çocuğun tedavisinin devam ettirilmesi için İstanbul Aile Mahkemesi'ne başvurarak Ceren Hindistan'a dava açmıştı.

CEREN HİNDİSTAN'A MAHKEME 1 AY SÜREYLE ÜMİT ASLAN'A HAKARET ETMEME CEZASI VERDİ

Ceren Hindistan'a bir dava şoku da eski erkek arkadaşından geldi. Hindistan'a daha önce birlikte yaşadığı Ümit Aslan tarafından 10 Mayıs'ta koruma talepli bir dava açıldı. Ümit Aslan dilekçesinde Hindistan'ın tv programlarında ve sosyal medyada kendisi hakkında küçük düşürücü ifadeler kullandığını öne sürerek tedbir kararı verilmesini istedi. Talebi değerlendiren İstanbul Aile Mahkemesi, Ceren Hindistan'ın 1 ay süreyle Ümit Aslan'a yönelik şiddet tehdidi, hakaret, aşağılama ve küçük düşürmeyi içeren söz ve davranışlarda bulunmamasına karar verdi.


YORUMLAR


Defineci, Altında 40 Ton Altın Olduğu Söylenen Köy Evine 500 Milyar TL Fiyat Biçti AK Parti'li Bekir Bozdağ'dan MHP Lideri Bahçeli'ye Cevap: Bu Tutum Bölücülük Yapanları Memnun Eder

Prens Selman'ın Muhaliflerin Sesini Bastırmak İçin Cemal Kaşıkçı'yı Hedef Aldığı İddia Edildi