Son Dakika Haberleri: "Ceren Özdemir'in katilinin en ağır cezayı alması için sürecin sonuna kadar takipçisi olacağız"

"Ceren Özdemir'in katilinin en ağır cezayı alması için sürecin sonuna kadar takipçisi olacağız"

1 gün önce

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, "Ceren Özdemir'in katilinin en ağır cezayı alması için davaya müdahil olarak sürecin sonuna kadar takipçisi olacağız" dedi.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, " Ceren Özdemir'in katilinin en ağır cezayı alması için davaya müdahil olarak sürecin sonuna kadar takipçisi olacağız" dedi.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, sosyal paylaşım sitesi Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, " Ordu'da Ceren Özdemir kızımızın katledilmesi hepimizi derinden yaraladı. Bakanlık olarak olayı yakından takip ediyor, uzman ekiplerimiz ile ailemize psikososyal destek sağlıyoruz. Katilin en ağır cezayı alması için davaya müdahil olarak sürecin sonuna kadar takipçisi olacağız" ifadelerine yer verdi.

(İHA)

Haber Yayın Tarihi: 04.12.2019 07:55 Kaynak: İHACeren Özdemir'in arkadaşları, paylaştıkları video ile Ceren'in doğum gününü kutladı
Ceren Özdemir'in katili güvenlik gerekçesiyle Şırnak'taki cezaevine gönderildi FETÖ'nün sözde Gümüşhane il imamı tutuklandıktan sonra gülerek poz verdi Son dakika: Kara Kuvvetleri'nde FETÖ operasyonu! 30'u aktif görevde, 47 asker için gözaltı kararı